nezadáno
ne

Prodej historického objektu, 102 m2

Komárov, okres Tábor

3 602 380 Kč

celkem , Cena je včetně veškerého právního servisu, služeb RK.

Nabízíme Vám k prodeji Jihočeský statek ve stylu Selského baroka v Komárově, který se nachází v malebné krajině Borkovických blat. Zdařilou rekonstrukci prováděla stavební firma Vidox s.r.o., která má dobré jméno díky památkovým opravám nejen v Českém Krumlově.

Jste zde v naprostém klidu a soukromý malé obce a přitom jen 15 minut od plně občansky vybavené Soběslavi, kde najdete Lidl, Tesco, školy, školky, koupaliště, poštu a další. Ta kombinace je v dnešní době opravdu jedinečná.

Hlavní budova nabízí čtyři místnosti pro velkorysé bydlení 102 m2, včetně výjimečné roubené části. Zaujmout Vás může také špýchar z roku 1862 (36 m2) a klenuté stáje (108 m2). Další budovy stodoly a seníku jsou před rekonstrukcí a nabízí široké možnosti využití, přestaveb a přizpůsobení. Na nádvoří je možné vybudovat další 3 nové budovy a možnosti do budoucna jsou tedy opravdu velkorysé. Na celkové řešení je zpracována architektonická studie.

Ke stávajícím pozemkům je nabízíme možnost přikoupit navazující parcelu 3 746 m2 a lesní pozemek 9 192 m2 za symbolickou cenu.

Novým majitelům dává obytná část prostor pro realizaci dle vlastních představ. Vše je připraveno, stačí jen vložit vlastní nápad a dokončit.

Částka za dokončovací práce je díky příspěvku na rekonstrukci až do výše 350 000,- Kč/rok více než příznivá. Rozpočet zašleme na požádání.

Dále nabízíme pomoc s vyřízením administrativy pro získání dotací na rekonstrukci nemovitosti až do výše 350.000 Kč/rok. Základní péče o pozemek (sekání) v následujících měsících zdarma a možnost přednostně zakoupit ostatní pozemky v Komárově za symbolickou cenu

Nemovitost nabízí dostatek prostoru i pro kombinaci podnikání a kvalitního bydlení včetně kvalitních pozemků.

Rekonstrukce probíhala po dobu tří let za součinnosti mnoha odborníků. Veškerá fotodokumentace oprav je k dispozici na přehledném webu: www.statek-komarov.cz

Celkový rozsah oprav společně projdeme při osobní prohlídce, na kterou Vás srdečně zveme.

Celkem: 3 602 380 Kč
ID inzerátu: 7385701
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 029-N02059
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Komárov, okres Tábor
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Historické objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 102 m2
Užitná plocha: 102 m2
Zastavěná plocha: 530 m2
Plocha pozemku: 3709 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Počet bytů: 1
Sklep: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí