nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 102 m2

Komárov, okres Tábor

4 250 000 Kč

celkem , Cena je včetně veškerého právního servisu, služeb RK.

Nabízíme Vám k prodeji tento krásný Jihočeský statek ve stylu Selského baroka v Komárově v krásné krajině Borkovických blat. Zdařilou rekonstrukci prováděla stavební firma Vidox s.r.o., která má dobré jméno díky památkovým opravám a to nejen v Českém Krumlově. Na rekonstrukci poskytuje záruku. Rekonstrukce probíhala po dobu tří let za součinnosti mnoha odborníků. Veškerá fotodokumentace oprav a rekonstrukce je k dispozici a můžete si ji prohlédnout na webu:www.statek-komarov.cz

Kompletní rekonstrukcí prošla celá přední obytná část, budova špýcharu, krovy, střecha a byl dostavěn chybějící dobový vstup a brána. Došlo zde k výměně oken, dveří, omítek, ke konzervaci původních dřevěných konstrukcí. Dále byl proveden nový rozvod elektroinstalace, vodoinstalace a odpadů. Celkový rozsah oprav společně projdeme při osobní prohlídce.

Dispozičně je nyní po rekonstrukci 2+1, 102 m2 s prostorem pro koupelnu a chodbou, špýcharem a maštalí. Kuchyně 33 m2, denní místnost ( světnice ) 25 m2 a ložnice 30 m2. Prostor pro koupelnu 6 m2 a chodba 6 m2. Špýchar je otevřený prostor o velikosti 36 m2 a maštale kde jsou zachovány klenby 108 m2. Další budova stodoly a seníku jsou před rekonstrukcí.

Ke stávajícím pozemkům je možné přikoupit navazující pozemky: parcela 3 746 m2 a les 9 192 m2.

Nemovitost nabízí široké možnosti využití, přestaveb a přizpůsobení.

Pro využití formou bydlení či chalupy se nabízí obývání přední části, která ostatně k bydlení sloužila od nepaměti. Nebo je možné realizovat novostavbu, která by přirozeně uzavřela nádvoří a nahradila by původní velkou stodolu. Na nádvoří se vejdou ještě nejméně 3 budovy a možnosti do budoucna jsou opravdu velkorysé. Na celkové řešení je zpracována architektonická studie.

U komerčního využití můžeme zmínit ekofarmu, menší hospodářství nebo oblast ubytování a jakákoliv forma turistiky, lokalita je velmi oblíbená. Nemovitost nabízí dostatek prostoru pro kombinaci podnikání a kvalitního bydlení včetně rozlehlých pozemků.

Celkem: 4 250 000 Kč
ID inzerátu: 7382690
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 029-N02047
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Komárov, okres Tábor
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 102 m2
Užitná plocha: 102 m2
Zastavěná plocha: 530 m2
Plocha pozemku: 3709 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí