nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 19 m2

Karlovo nám., Třebíč, Vnitřní Město, okres Třebíč

Inzerát je starší než 6 měsíců!

2 890 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu 2měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu

V administrativní budově v Třebíči máme k dispozici moderní kancelář s výměrou 19 m2 umístěnou v 3. nadzemním podlaží. Prostory kanceláře jsou vhodné pro freelancery. Měsíční nájemné činí 2 890 Kč bez DPH. Pronájem je možný IHNED.

Vstup do budovy vede z hlavní ulice. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. V blízkosti sídlí pošta, banka, pojišťovna, pekárna, kadeřnictví a další. Nedaleko se nachází zastávka MHD. V okolí se nachází bary, restaurace a kavárny.

Ve fotogalerii jsou kromě reálných snímků také vizualizace, které slouží jako inspirace. Prostor není plně zařízen, a proto vždy doporučujeme sjednat si osobní prohlídku a my vám prostory rádi ukážeme.

CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.

Celkem: 2 890 Kč
Poznámka k ceně: 2měsíční vratná kauce, bez dph, bez poplatků, včetně právního servisu
ID inzerátu: 7378833
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Karlovo nám., Třebíč, Vnitřní Město, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: F
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná: 19 m2
typ: cihlový
Typ vytápění: Lokální plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí