nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 850 m2

Ražice, Štětice, okres Písek

1 599 000 Kč

celkem , včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji původní zemědělskou usedlost s hospodářskými budovami o rozloze 1464 m2 v jihočeské vesničce Štětice - Ražice, okres Písek. Usedlost stojí skoro ve středu obce, v původní zástavbě na krásně rekultivované návsi. Díky umístění stavby a uzavřenému dvoru zde naleznete naprosté soukromí. Hlavní obytná část stavení je dispozičně řešena jako 2+1 o celkové obytné ploše cca 189 m2. Při vstupu do domu se nachází prostorná předsíň, ze které je přístup do koupelny s WC, komory, ložnice a dále pak do kuchyně, která je průchozí do obývacího pokoje. V kuchyni, která bývala hlavní místností v domě, je původní kachlová pec se zápecím. Tato hlavní obytná část stavení je v původním stavu a po částečné rekonstrukci i obyvatelná. Naproti této obytné části se nachází tzv. vejminek, 1+1, kde je rekonstrukce nutná. Na bytovou část navazují hospodářské budovy a chlévy, které je možné po přestavbě využít k rozšíření obytné plochy. Celé stavení uzavírají dvě za sebou postavené a propojené stodoly, v dobrém stavu, o celkové rozloze cca 500 m2.
Obytná část je částečně podsklepená. Vytápění zajišťuje pec nebo kamna na pevná paliva. Vlastní zdroj vody ze dvou studní, vodovod, odpad do obecní kanalizace.
Celkový stav této usedlosti odpovídá jejímu stáří a současnému způsobu využití a rekonstrukce je zde nutná. Každopádně po rekonstrukci se toto místo může stát příjemnou a stylovou oázou klidu nejen k rekreaci.
Štětice je vesnice, část obce Ražice v okrese Písek. Nachází se asi 1,5 km na jih od Ražic a 11 km od Písku. Prochází zde silnice II/140. Je zde evidováno 60 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 110 obyvatel.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme. PENB energetické třídy G. Více informací vám ochotně poskytne realitní makléř. Cena je včetně provize, kupních smluv vypracovaných advokátní kanceláří, advokátní úschovy a vypracování daňového přiznání. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 1 599 000 Kč
ID inzerátu: 7271579
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0499
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Ražice, Štětice, okres Písek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Zastavěná plocha: 850 m2
Plocha pozemku: 1464 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí