nezadáno
ne

Prodej vily, 973 m2

Vodice, okres Tábor

1 777 000 Kč

celkem , v ceně není zahrnuta daň z nabytí nemovitostí

Historický dům s pozemkem 973 m2 na okraji obce.Na základě zastoupení majitele nabízíme k prodeji ojedinělý objekt historického domu u Pilského rybníku na okraji obce Vodice, jen 8 km od města Pacov a 23 km od města Tábor. Dům se nachází v krásném prostředí přírodního parku Polánka. K domu vede zpevněná příjezdová cesta, která končí v nedaleké osadě Hájek. Vzhledem k chráněné přírodní lokalitě zde ani v budoucnu nebude probíhat žádná zástavba a místo si tak zachová svůj původní ráz a půvab.
Na fasádě domu jsou zachovány původní reliéfy. Stavba domu je samostatně stojící, dvoupodlažní, s nevyužitým podkrovím. Krovy sedlové, v perfektním stavu, pokryté pálenou taškou. Stříška nad pavlačí pokrytá eternitovými šablonami.
V přízemí domu se nachází dvě místnosti, které jsou určené k rekonstrukci. Do patra je přístup po schodišti a následně přes zastřešenou pavlač. V patře k dispozici taktéž dvě místnosti s krásným výhledem na rybník a do okolí.
K domu přistavěna velká stodola. Střecha stodoly má zdravý krov i krytinu z pálené tašky. Pod stodolou rozlehlý sklep s klenutým stropem.
Dům je vytápěn lokálně, kamny na pevná paliva. Přívod elektro 220/380V. Dům je napojen na obecní vodovod + studna s užitkovou vodou. Odpady svedeny do jímky. Na domě nové klempířské prvky, okapy a svody, taktéž komín je po rekonstrukci.
U domu zahrada s ovocnými stromy o celkové výměře 973 m2.
Dům je situován na jedinečném, absolutně klidném místě, vhodném k rekreaci i trvalému bydlení. V místě obchod potravinami a pošta. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém Pacově nebo Chýnově. V nedalekém okolí turisticky vyhledávané cíle, Chýnovské jeskyně, zřícenina hradu Choustník, hrad Kámen a další.
Pro více informací a prohlídku volejte makléře. Doporučujeme!

Celkem: 1 777 000 Kč
ID inzerátu: 7243554
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Vodice, okres Tábor
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 973 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 450 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí