nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 500 m2

Karlovo náměstí, Praha, Nové Město, Praha 2

Inzerát je starší než 6 měsíců!

8 000 €

měsíčně (Cena přepočtena z 16 € za m2 za měsíc ) , bez poplatků, včetně provize, cena k jednání

Nabízíme atraktivní kancelářské prostory v administrativně-obchodním komplexu CHARLES SQUARE CENTER. Toto multifunkční centrum unikátním způsobem spojuje nákupní pasáž s kancelářskými prostory. Komplex je situován v centru města přímo na metru stanice Karlovo náměstí trasy B a linek MHD. Atraktivní poloha tohoto komplexu zaručuje výbornou dopravní dostupnost. Kancelářské prostory v tomto projektu poskytují spoustu prostoru k nadechnutí, a lze je flexibilně přizpůsobit na míru nájemci přesně podle jeho požadavků. Volná jednotka se nachází ve 3.NP a její celková rozloha činí 500m2. Budova nabízí řadu technologických inovací jako je systém rekuperace tepla, inteligentní systém klimatické kontroly, systém řízení osvětlení nebo BREEM in Use - very good.

Mezi další výhody tohoto komplexu patří: Flexibilní dispoziční řešení, klimatizace, recepce 24/7 s ostrahou a se systémem vstupu, správa budovy na místě, zdvojené podlahy s instalačními krabicemi, stropní podhledy, čistá výška stropu 3m, dostatek skladových prostor, krytá garážová stání v podzemních garážích, veškerá občanská vybavenost v budově a blízkém okolí.

V této lokalitě nabízíme další zajímavé možnosti k pronájmu. Kontaktujte nás a rádi pro Vás připravíme zdarma kompletní přehled nabídek.

Celkem: 8 000 €
Poznámka k ceně: bez poplatků, včetně provize, cena k jednání
ID inzerátu: 7197951
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Karlovo náměstí, Praha, Nové Město, Praha 2
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 500 m2
Typ budovy: skelet
Typ vytápění: Lokální plynové
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí