nezadáno
ne

Prodej novostavby, 29 m2

Fanderlíkova, Prostějov, okres Prostějov

Inzerát je starší než 6 měsíců!

1 328 572 Kč

celkem , včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním prodejním zastoupení projektu Rezidence Fanderlíkova, Vám nabízíme byt 1+kk o výměře 39,29 m2 s terasou, (terasa 6 m2). Byt se nachází v 1NP připravovaného projektu bytového domu v centru města na ulici Fanderlíkova.

Jedná se o projekt výstavby bytového domu na ulici Fanderlíkova v Prostějově. Bytový dům má 6NP a 1PP. V 1.PP umístěno 140 sklepních kójí od 3,5 m2 a 115 krytých parkovacích stání od 12,5 m2, z toho 10 garážového typu. Kryté parkovací místo 281.750,- Kč. V 1NP až 6NP je nabídnuto do prodeje 74 bytových jednotek. Samozřejmá je možnost výběru podlaží s různými variantami dispozic bytů 1+kk až 3+kk. Zájemcům o velkometrážní byty můžeme nabídnout kombinaci spojení dvou a více sousedních jednotek a tím vytvoření nadstandardní a ojedinělé dispozice. Valná většina bytu disponuje terasou/balkonem od 4,33 m2 do 30,65. Převážně byty vyšších podlaží nabízí velmi vyjímečný výhled na centrum města. Projekt disponuje 5-ti výtahy, což zaručuje komfortní logistiku pohybu mezi jednotlivými patry bytového komplexu. Vzhledem k půdorysu stavby do písmene U vzniká velice zajímavé zázemí vnitrobloku k volnočasovým aktivitám klidové zelené zóny. Nadstandardní dostupnost do centra města, ale zároveň orientace do klidové zónym dělá tento projekt vyjímečným. Nedaleko biokoridor Hloučela, v pěším dosahu kompletní kutlurní a sociální zázemí centra města. Kolaudace stavby: 9/2019. Kompletní nabídka bytových jednotek na adrese projektu: www.Fanderlikova.cz

Uvedená cena je konečná, včetně provize a právního servisu. V případě zájmu Vám zajistíme financování včetně kompletního servisu.

Celkem: 1 328 572 Kč
ID inzerátu: 6842617
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Fanderlíkova, Prostějov, okres Prostějov
Kategorie: Novostavby
Podkategorie: Byty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: projekt
Užitná plocha: 29 m2
Typ budovy: cihlový
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

RC Europe, a.s.
náměstí Republiky 366/1, Brno, 61400
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře