nezadáno
ne

Prodej chaty, 95 m2

Nový Poddvorov, okres Hodonín

Inzerát je starší než 6 měsíců!

V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Nový Poddvorov, obecní úřad (298 m)
powered by Google

735 000 Kč

celkem , včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do KN, přepisu energií a DP

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej velmi dobře situované chalupy 3+kk s velkým průjezdem, dvorem a zahradou s ovocnými stromy v Novém Poddvorově. Zastavěná plocha a nádvoří je dle KN 429 m², zahrada je o velikosti 858 m², užitná plocha chalupy je 95 m². Chalupa se nachází přímo v centru malebné vinařské obce. Před chalupou je zastávka autobusu, obecní úřad je od chalupy jen 25 metrů. Další občanská vybavenost je v okolních obcích. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK. Dopravní dostupnost do Čejkovic a Dolních Bojanovic je 6 km, do Hodonína 14 km, do Břeclavi 28 km a do Brna je to 63 km.

Přízemní chalupa je postavena z pálených cihel a je napojená na elektřinu. Napojení na další sítě (plyn, obecní vodovod a kanalizaci) je možné. Vytápění chalupy zajišťovala kamna na tuhá paliva. Pro využívání chalupy k bydlení je nutné vybudování kuchyňského koutu se spotřebiči a koupelny s toaletou.

Chalupa je prakticky řešená, je k ní přístup zepředu i zezadu z obecní cesty a delší dobu byla využívána jako stolařská dílna. Přední stranou je orientovaná na jihovýchod, zadní na severozápad.

Za vstupem do chalupy je zádveří velikosti 2,01 m², ze kterého se vchází do přední průchozí místnosti (dílny) velikosti 24,89 m². Za touto místností se nachází další místnost 18,02 m². Do obytné části chalupy se dá vejít také průjezdem o velikosti 30,56 m², který vede z přední části chalupy na dvůr a to chodbou velikosti 5,94 m². Ve dvoře za chalupou je nově vybudovaná zděná přístavba o velikosti 13,58 m². Před vstupem do přístavby je zastřešené místo pro posezení o výměře 18,57 m². Ve dvoře, na místě kde byly dříve chlévy a původní přístavky, jsou nyní očištěné pálené cihly připravené k použití. V zadní části dvora je pergola velká 17,46 m².

Zahrada, která navazuje na dvůr, má výměru 858 m² a rostou zde ovocné stromy: 53x švestka, 6x meruňka, 6x josta, 2x hrušeň, 1 kiwi, 1 mirabelka, 1 třešeň a také 1 lískový keř, 1 červený rybíz a 4 hlavy vinné révy Irsai Oliver. Přístup k zahradě je i zezadu z obecní cesty.

Využijte tuto skvělou příležitost koupě chalupy s velkým dvorem, velkou zahradou s ovocnými stromy, v centru malebné vinařské obce, za skvělou cenu.

V chalupě není zapojeno žádné topidlo a z toho důvodu není nutné dokládat Průkaz energetické náročnosti budovy PENB.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí, přepisů energií a vypracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! VOLNÉ IHNED !

Celkem: 735 000 Kč
ID inzerátu: 6713723
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 170805-001
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Nový Poddvorov, okres Hodonín
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 95 m2
Obytná plocha: 65 m2
Užitná plocha: 95 m2
Zastavěná plocha: 429 m2
Plocha pozemku: 1287 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku: Dobře dostupný
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

Prodej zahrady CZ
Prodej zahrady CZ, náměstí T. G. Masaryka 729/7, 690 02 Břeclav
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře