nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 19479 m2

Nová Cerekev, Proseč-Obořiště, okres Pelhřimov

V okolí najdete:
Škola:Základní Škola (1390 m)
powered by Google

4 999 000 Kč

celkem

Zavedený lihovar s pěstitelskou pálenicí jen 7 km od Pelhřimova. Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji zavedený lihovar s pěstitelskou pálenicí v obci Proseč Obořiště u Nové Cerekve. Jedná se prosperující lihovar s dlouholetou tradicí a zajištěnými odběrateli. Výrobní areál včetně budov a dvoru má plochu 2082 m2. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky s celkovou plochou 17397 m2.
V přízemí hlavní budovy objektu je umístěna plně vybavená pěstitelská pálenice a sklady. V patře zázemí pro zaměstnance, kanceláře a ubytovací část dispozice 3+1. Budova je po rekonstrukci v rámci které byla zateplena fasáda, osazena plastová okna, opravena střecha včetně okapů a svodů a výměny krytiny. Dále byly upraveny interiéry a vybudováno sociální zařízení.
Na prostory prostory pěstitelské pálenice navazuje lihovar a rafinérie, vše plně vybavené, funkční a okamžitě provozuschopné. Vytápění zajištěno vlastní poloautomatickou kotelnou se středotlakým kotlem na uhlí o výkonu 1.3 MW. Na kotelnu navazuje strojovna a prostory monitoringu provozu. Voda je čerpána z vlastního vrtu hloubky 150 m. Elektroinstalace s jističi 150 A.

Celkem: 4 999 000 Kč
ID inzerátu: 6671369
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Nová Cerekev, Proseč-Obořiště, okres Pelhřimov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 19479 m2
Užitná plocha: 2082 m2
Zastavěná plocha: 2082 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Rok rekonstrukce: 2012
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí