nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 755 m2

Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8

12 580 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Chcete bydlet v moderní zástavbě na okraji Prahy? Nabízíme k prodeji několik pozemků v klidné lokalitě pražských Ďáblic, na okraji hlavního města. K výběru jsou pozemky o výměře 506 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2 nebo 755 m2. Zastavitelnost pozemků je 50 %.

Na pozemcích je možné postavit jednopodlažní bungalov či patrový rodinný dům.

V rámci této nabídky je nutné na pozemku stavbu realizovat s konkrétní firmou. Je možné vybírat z několika různých variant nízkoenergetických domů různých typů a velikostí. Je možné si také vymyslet zcela jiný projekt, který Vám bude naceněn a zrealizován.

Uvedená cena je za pozemek, následně by se nacenil Vámi zvolený projekt.

Stavba může být hotová do jednoho roku od zakoupení pozemku.

U nemovitosti se počítá s vysokým standardem - tepelné čerpadlo, příprava na fotovoltaiku, podlahové topení s regulací každé místnosti zvlášť apod.. Dům bude postaven podle Vašich představ a nároků, z Vámi vybraného materiálu (dřevostavba, cihla, ytong,..) a o Vámi zvolené velikosti.

Pozemky se nachází v klidné části pražských Ďáblic, u ulice Statková. V lokalitě je několik novostaveb podobně vysokého standardu. Pozemky nabízí skvělou dopravní dostupnost autem i MHD. Autobusová zastávka "Na Štamberku" je vzdálena přibližně 3 minuty chůze. Jistě Vás nepřekvapí, že Ďáblice, jakožto část Prahy, nabízejí také skvělou občanskou vybavenost.

V této lokalitě nabízíme celkem 5 pozemků, ze kterých je možno vybírat: 503 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2 a 755 m2. Na každém z pozemků lze vybírat z několika předpřipravených projektů ať už jednopodlažních či dvoupodlažních rodinných domů. Je možné také zakoupit pozemek a nechat nacenit jiný Vámi zvolený projekt, který Vám bude postaven. Není možné koupit samostatně pozemek bez stavby domu.

Pro bližší informace ohledně nabídky mě neváhejte kontaktovat. Nacenění Vašeho projektu je možné po nezávazné osobní schůzce.

Celkem: 12 580 000 Kč
ID inzerátu: 7896011
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK145925
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 755 m2
Obytná: 755 m2
Užitná: 755 m2
Pozemku: 755 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí