nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 588 m2

Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8

9 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Chcete bydlet v moderní zástavbě na okraji Prahy? Nabízíme k prodeji několik pozemků v klidné lokalitě pražských Ďáblic, na okraji hlavního města. K výběru jsou pozemky o výměře 506 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2nebo 755 m2. Zastavitelnost pozemků je 50 %.

Na pozemcích je možné postavit jednopodlažní bungalov či patrový rodinný dům.

V rámci této nabídky je nutné na pozemku stavbu realizovat s konkrétní firmou. Je možné vybírat z několika různých variant nízkoenergetických domů různých typů a velikostí. Je možné si také vymyslet zcela jiný projekt, který Vám bude naceněn a zrealizován.

Uvedená cena je za pozemek, následně by se nacenil Vámi zvolený projekt.

Stavba může být hotová do jednoho roku od zakoupení pozemku.

U nemovitosti se počítá s vysokým standardem - tepelné čerpadlo, příprava na fotovoltaiku, podlahové topení s regulací každé místnosti zvlášť apod.. Dům bude postaven podle Vašich představ a nároků, z Vámi vybraného materiálu (dřevostavba, cihla, ytong,..) a o Vámi zvolené velikosti.

Pozemky se nachází v klidné části pražských Ďáblic, u ulice Statková. V lokalitě je několik novostaveb podobně vysokého standardu. Pozemky nabízí skvělou dopravní dostupnost autem i MHD. Autobusová zastávka "Na Štamberku" je vzdálena přibližně 3 minuty chůze. Jistě Vás nepřekvapí, že Ďáblice, jakožto část Prahy, nabízejí také skvělou občanskou vybavenost.

V této lokalitě nabízíme celkem 5 pozemků, ze kterých je možno vybírat: 503 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2 a 755 m2. Na každém z pozemků lze vybírat z několika předpřipravených projektů ať už jednopodlažních či dvoupodlažních rodinných domů. Je možné také zakoupit pozemek a nechat nacenit jiný Vámi zvolený projekt, který Vám bude postaven. Není možné koupit samostatně pozemek bez stavby domu.

Celkem: 9 900 000 Kč
ID inzerátu: 7889676
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK145569
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 588 m2
Obytná: 588 m2
Užitná: 588 m2
Pozemku: 588 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí