nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 145 m2

Hrdinů, Strančice, okres Praha-východ

15 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Zcela unikátní nabídka novostavby rodinného domu s panoramatickým výhledem ve skvělé lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Nachází se v katastrálním území Všestary, ale na rozhraní obce Strančice s vlakovou zastávkou. Naleznete zde tedy vše pro klidný život ale i využití a to na dosah hlavního města. Zatím je možné si vybrat levou i pravou část dvojdomu.

Dispozičně je dům řešen jako 5+kk s garáží, která lze, ale v případě potřeby předělat na pokoj (je to takto připraveno). Při dispozičním plánu byl kladen důraz na promyšlenost vzhledem k potřebám dnešní doby.
Relaxovat můžete na velkorysé a předem upravené zahradě s terasou se zámkovou dlažbou přístupnou přímo z obývacího pokoje. Výměra jednotky činí 145,23m2. Od počátku stavby jsou používány velmi kvalitní materiály ve vyšších standardech a takto tomu bude až po celé dokončení. Je zde myšleno i na různé detaily jako např. každý z domku bude mít svůj vodoměr, kanalizaci (žádný podružný). V ulici najdete přímo majitelem vybudovaný hydrant.

Je zde myšleno i na trendy dnešní doby a vytápění bude tedy pomocí tepelného čerpadla a také zde bude příprava na fotovoltaiku. Na oknech z trojskla budou venkovní elektrické žaluzie
Domek se nachází na konci slepé ulice, tudíž bude nabízet i spousty klidu pro relaxaci a příjemné bydlení.

Obec Všestary resp. vedlejší Strančice nabízí kompletní občanskou vybavenost, která se každým rokem rozrůstá. Naleznete zde Billu, čtyři menší obchody, lékárnu, několik kadeřnictví, lékaře, Základní školu, mateřskou školu.

Dopravní dostupnost je zajištěna vlakovou zastávkou s dopravou 30minut na Hlavní nádraží nebo třeba 15 minut na Zahradní město. Autem jste během pěti minut na dálnici a v centru Prahy do 20minut či na nejbližším metru Opatov za 10minut.

Je možné vybrat si ze dvou jednotek, přičemž stavba je v plném proudu a dokončení je plánováno na 7-8/2023. V průběhu stavby je možné si ještě vybrat design podlah.

Lze financovat také hypotéčním úvěrem, který Vám pomohu zařídit zcela zdarma.

Veškeré další detailní informace Vám rád sdělím při osobní schůzce či pomocí emailu nebo telefonu, neváhejte mne tedy kontaktovat.

Fotografie z průběhu stavby jsou k dispozici k zaslání na email.

Celkem: 15 990 000 Kč
ID inzerátu: 7887270
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ145401
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hrdinů, Strančice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 145 m2
Obytná: 145 m2
Užitná: 145 m2
Pozemku: 450 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Jednopatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí