nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 155 m2

Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8

22 490 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nově v nabídce dvoupodlažní rodinný dům na okraji Prahy, v úžasné lokalitě v Ďáblicích. Jedná se o projekt, který bude vybudován do jednoho roku (max. podzim 2023). Nízkoenergetická novostavba bude nabízet užitnou plochu 155 m2, dispozici 5+kk a celkovou plochu pozemku až 755 m2. K domu budou patřit také dvě krytá venkovní parkovací stání, případně dvougaráž.

Jde o projekt, který je možno různě alternovat a upravovat podle Vašich představ. Kromě dvoupodlažního domu, který vidíte na použitých vizualizacích, je možné vystavět například také jednopodlažní bungalov. Zastavitelnost pozemku je 50%.

Dům bude postaven z Vámi vybraného materiálu (dřevostavba, cihla, ytong,...), vytápěn bude tepelným čerpadlem, teplo vevnitř bude vedeno podlahovým topením, které bude nastavitelné v každé místnosti zvlášť. Samozřejmostí je také připravenost na fotovoltaiku a možné vyřízení dotací a zařízení panelů.

V ceně domu jsou dřevěné podlahy, dlažba, obklad, sanita, sprchový kout, stěrky, venkovní žaluzie, zárubně a dveře s kováním, komín s přípravou na krb nebo krbová kamna, venkovní nádrž na dešťovou vodu s možností závlahy, zahradní vývody na vodu, venkovní elektro a úprava zahrady.

Pozemek se nachází v klidné části pražských Ďáblic, u ulice Statková. V lokalitě je několik novostaveb podobně vysokého standardu. Pozemek nabízí skvělou dopravní dostupnost autem i MHD. Autobusová zastávka "Na Štamberku" je vzdálena přibližně 3 minuty chůze. Jistě Vás nepřekvapí, že Ďáblice, jakožto část Prahy, nabízejí také skvělou občanskou vybavenost.

V této lokalitě nabízíme celkem 5 pozemků, ze kterých je možno vybírat: 503 m2, 516 m2, 520 m2, 588 m2 a 755 m2. Na každém z pozemků lze vybírat z několika předpřipravených projektů ať už jednopodlažních či dvoupodlažních rodinných domů. Je možné také zakoupit pozemek a nechat nacenit jiný Vámi zvolený projekt, který Vám bude postaven. Není možné koupit samostatně pozemek bez stavby domu.

Kontaktujte nás, abychom Vám mohli podat více informací a mohli jste si vybrat ten správný pozemek a projekt pro Vás.

Celkem: 22 490 000 Kč
ID inzerátu: 7883778
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ145150
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Statková, Praha, Ďáblice, Praha 8
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 155 m2
Obytná: 155 m2
Užitná: 155 m2
Pozemku: 520 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí