nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 31 m2

Charkovská, Praha, Vršovice, Praha 10

2 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představuji tento originální prostor - ateliér, dispozici 2+kk o velikosti 31 m2.
Doufám, že se mi podaří na Vás přenést nadšení, které vnímám z tohoto místa, které na Vás dýchne příjemným, útulným dojmem. Zachovalé původní cihlové stěny, klenbový strop, bodové osvětlení, doplněno kamenným obkladem na stěnách, kde se zub času již malinko podepsal. I podlaha je sladěná do příjemných barev. Prostor se nachází v suterénu, ale to není důvodem prostor neobývat. Možnosti bez zapsání trvalého bydliště tady jsou. Malá okna po obou stranách trochu denního světla přivádí. Skromná koupelna se sprchovým koutem postačí, ale určitě by snesla rekonstrukci. Místo je 31 m2, což je dost pro Vaše soukromé nebo obchodní aktivity. Výhodou menšího prostoru je, že se rychle vytopí. A to se dnes počítá.
Dům je ve skvělém stavu, přátelští sousedé. Vchod je zároveň i vstupem do místního divadla, které Vás nebude rušit. Oáza klidu a zeleně do vnitřní strany nádvoří vynahradí slunce, které na Vás dole nezasvítí. Dáme si kávu na nádvoří?
Upozornění: Nenechte se prosím odradit oprýskanou stěnou při vstupu, v případě Vašeho zájmu jsme s majitelem domluvení, že vstup opravíme do reprezentativního outfitu. Alespoň to nebude nikoho lákat k neohlášené návštěvě.
Informace o lokalitě. Skvělá okolí Prahy Vršovic, v blízkosti Havlíčkovi sady a nekonečně kaváren, obchodů, restaurací. Ideální doprava-zastávky Ruská nebo Krymská.
Praktické info: Měsíční poplatky 600 + platba za elektřinu. V místě není naveden plyn. Takže ohříváte vodu, vlastní kotel, vaříte na elektrické plotýnce.
Shrnutí: Vidím v tomto prostoru mnoho potenciálu- k přebývání, k zábavě, k práci, i k nějakým dalším podnikatelským nápadům. Koukněte na 3D prohlídku nebo Vás zvu na tour de atelier osobně, po předchozí domluvě, protože v tuto chvíli je místo pronajato (cca do konce roku). Ke koupi je k dispozici ihned.
Těším se na Vaše zavolání.

Celkem: 2 990 000 Kč
ID inzerátu: 7879286
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK144840
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Charkovská, Praha, Vršovice, Praha 10
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 31 m2
Obytná: 31 m2
Užitná: 31 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: suterén
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí