nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 31 m2

Charkovská, Praha, Vršovice, Praha 10

2 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představuji tento originální nebytový prostor - ateliér o dispozici 2+kk.
V katastru je veden jako sochařský a řezbářský ateliér o výměře 31 m2.
Jak to tady vypadá: Doufám, že se mi podaří na Vás přenést nadšení, které vnímám z tohoto místa. Protože tento prostor na Vás dýchne příjemným útulným dojmem. Stěny jsou postaveny z opravdické cihly, klenbový strop, bodové osvětlení, doplněno kamenným obkladem v místech, kde se zub času již malinko podepsal. I podlaha je sladěná do příjemných barev. Prostor se nachází v suterénu, což je jediný důvod, proč atelier není oficiálně určen na bydlení. Ale možnosti bez trvalého bydliště tu jsou. Malá okna po obou stranách trochu denního světla přivádí. Takže víte, jestli je den nebo noc. Skromná koupelna se sprchovým koutem postačí, ale určitě by ji nevadila rekonstrukce. Místo je 31 m2, což je dost pro Vaše obchodní či soukromé aktivity. Výhodou je, že se rychle vytopí. A to se dneska počítá.
Dům je ve skvělém stavu, přátelští sousedé. Vchod je zároveň i vstupem do místního divadla, které Vás nebude rušit. Oáza klidu a zeleně do vnitřní strany nádvoří vynahradí slunce, které na Vás dole nezasvítí. Dáme si kávu na nádvoří?
Upozornění: Nenechte se prosím odradit oprýskanou stěnou při vstupu, v případě Vašeho zájmu jsme s majitelem domluvení, že vstup opravíme do reprezentativního outfitu. Alespoň to nebude nikoho lákat k neohlášené návštěvě.
Informace o lokalitě. Skvělá okolí Prahy Vršovic, V blízkosti Havlíčkovi sady a nekonečně kaváren, obchodů, restaurací. Ideální doprava-zastávku Ruská nebo Krymská.
Praktické info: Měsíční poplatky 600 + platba za elektřinu. V místě není naveden plyn. Takže ohříváte vodu, topíte kotlem, vaříte na elektrické plotýnce.
Shrnutí: Vidím v tomto prostoru hodně potenciálu, k přebývání, k zábavě, k práci, i k nějakým dalším podnikatelským nápadům. Koukněte na 3D prohlídku nebo Vás zvu na tour de atelier osobně, po předchozí domluvě, protože v tuto chvíli je místo pronajato (cca do konce roku). Ke koupi je k dispozici ihned.
Těším se na Vaše zavolání.

Celkem: 2 990 000 Kč
ID inzerátu: 7878899
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH144653
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Charkovská, Praha, Vršovice, Praha 10
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 31 m2
Obytná: 31 m2
Užitná: 31 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: suterén
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí