nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1170 m2

Jirsákova, Praha, Třeboradice, Praha 9

15 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu 15500000

Exkluzivní stavební pozemek ve staré zástavbě obce Hovorčovice výměra pozemku je 1.170 m2 s dobrou dopravní dostupností. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (elektro, plyn, voda, kanalizace) a vlastní studna. Zastavitelnost pozemku je 50% (včetně všech obslužných staveb k domu). Na pozemek je vjezd z obecní asfaltové komunikace.
V docházkové vzdálenosti (10 min) je vlak ČD na Masarykovo nádraží a autobus MHD na metro Letňany (5min). V obci se nachází 3 mateřské školy, základní škola, restaurace, obchod s potravinami, blízkost nákupních center Globus Čakovice a OC Letňany, tenisové kurty, fotbalové hřiště, cyklostezky.

Pozemek s výhledem do parku je orientován na jihozápadní stranu a je tudíž krásně slunný. Díky své poloze v samém srdci obce je výhled na kostel sv. Jana Křtitele z 1. poloviny 13. století a veškerá občanská vybavenost obce je v docházkové vzdálenosti. V okolí pozemku je plně urbanisticky rozvinutá rezidenční část obce a nehrozí zde sousedství s novými satelity vznikající v okolí Prahy, obklopují ho zahrady rodinných domů. Pozemek byl dlouhou dobu využívám jako zahrada rodinného domu, je zde několik vzrostlých stromů a keřů, travnatý porost a malé jezírko. Při ohleduplném vsazení stavby domu je možné ihned plně využívat vzrostou zahradu.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)ID nemovitosti OSK0055-0001.

Celkem: 15 500 000 Kč
ID inzerátu: 7877107
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: OSK0055-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Jirsákova, Praha, Třeboradice, Praha 9
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1170 m2
Pozemku: 1170 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí