nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 648 m2

Kostice, okres Břeclav

2 399 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji v exkluzivním zastoupení majiteli pěkný rovinatý stavební pozemek mírně nepravidelného obdélníkového tvaru na okraji malebné vinařské obce Kostice. Dle územního plánu je plocha pozemku brána jako zastavitelné území k bydlení pro rodinné domy o jednom nadzemním podlaží s možností využít podkroví s nadezdívkou maximálně 1,3m.

Pozemek
Na pozemek se dostaneme po asfaltové komunikaci, která není průjezdná, jedná se tedy o slepou ulici, což do budoucna zajišťuje naprostý klid a soukromí pro bydlení. Je zde také již vybudované parkoviště na obecním pozemku v blízkosti této parcely.

Sítě:
Elektřina: 230/400V
Voda: obecní vodovodní řád
Odpad: obecní kanalizace
Plyn: není v dosahu

Kostice?
Vinařská obec se nachází ve středu národopisné oblasti Podluží, které je typické bohatým folklórním životem a zvyky. V obci nalezneme lékaře, výdejnu léků, obchody, školu, školku, bytový dům pro seniory, nově zrekonstruované hřiště pro děti, fotbalové hřiště, tenisové kurty atd. Jelikož se obec nachází v nivě řeky Moravy, určitě neopomeňte cyklovýlety nebo procházky po okolí , třeba na soutok řek Moravy a Dyje.
Vzhledem k samotné lokalitě umístění tohoto pozemku, můžeme jen doporučit ke koupi. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 2 399 000 Kč
ID inzerátu: 7875659
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 14911
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Kostice, okres Břeclav
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 648 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí