nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 112 m2

Pod Havránkou, Praha, Troja, Praha 7

21 792 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

DOČASNÁ SLEVA na 19,9 Mio Kč. Výjimečná lokalita u řeky, vinic a Trojského zámku. Naprosto ojedinělý architektonický počin, kde se podařilo vkusně sladit historické budovy s moderními novostavbami. Dvoupodlažní, řadový dům 4+KK s předzahrádkou, sklepem a 2 garážovými stáními je postavený na místě bývalého panského statku v barokním duchu, pod dohledem Ústavu památkové péče. Dům se nachází v uzavřeném rezidenčním objetu Chateau Trója, kde se zachoval genius loci a historie tu dýchá na každém kroku.
Okna domu vedou do zachovaného nádvoří renesančního dvorce uzavřené kovanou palácovou bránou. Bezpečí rezidenčního komplexu zajišťuje nepřetržitá služba recepce včetně stylové lobby, vstupní brána se zabezpečením a vysoké zdi tohoto čtyřsetletého objektu obklopeného renovovanými historickými budovami. Naleznete tu příjemnou klidovou zónu, vodní prvky, kované branky a profesionálně udržovanou zeleň, která je přístupná pouze obyvatelům rezidence.
Masivní dřevěné podlahy, luxusní sanita, velkoformátové obklady v koupelnách, systém inteligentní domácnosti, dřevěné bílé dveře, obloukové stropy, 2 koupelny s toaletou z nichž jedna má sprchový kout a druhá vanu. Součástí jedné místnosti v horním patře je další sprchový kout s umyvadlem. Dům je v současné době využíván jak k bydlení, tak i jako terapeutické centrum.
Bydlení bez starostí tu zajišťuje jak správa, tak i recepce, která je Vám kdykoliv k dispozici.
Jde o naprosto unikátní příležitost bydlení v těsné blízkosti řeky, parku Stromovka, vinice či Trojského zámečku. Výborná dopravní dostupnost do centra. Autobusová linka 112 ze zastávky Kovárna jen minutku chůze.
Přijďte se podívat. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

Celkem: 21 792 000 Kč
ID inzerátu: 7867738
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11052
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Pod Havránkou, Praha, Troja, Praha 7
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná: 112 m2
Užitná: 112 m2
Zastavěná: 60 m2
Pozemku: 150 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí