nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+kk, 47 m2

Moravanská, Brno, Přízřenice

14 500 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + 3.500, -Kč záloha na energie a služby, včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu

Nabízíme pronájem novostavby bytu s dispozicí 1+kk, CP 42m2 + balkón 5m2, umístěný ve 2.NP/3, ulice Moravanská, Brno - Přízřenice. Součástí ceny nájmu je i jedno parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku!

Byt je vybaven klimatizací (s tepelným čerpadlem na střeše objektu), dále je zde kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (multifunkční el. sporák, varná deska, lednice s mrazákem - dle dohody), koupelna se sprchovým koutem, závěsné WC, dlažba, plovoucí laminátové podlahy, kvalitní plastová okna (protihluková troj-skla), klimatizace, vytápění centrální plynové (společná kotelna v domě) + elektrické podlahové vytápění v koupelně, teplá voda z centrální kotelny v domě (samostatné měření pro každou jednotku), balkón s nášlapnou vrstvou - dlažba na terčích.

Dispozice bytu: zádveří 3m2, chodba 3m2, koupelna 4,8m2, hlavní obytná místnost 25m2, balkón 5,4m2. Orientace bytu je na V a J.

Ve vnitrobloku je již v ceně námu pro nájemce zajištěno jedno garantované parkovací místo.

Jedná se o jedinečný projekt bytového domu v Brně (k.ú. Přízřenice) s orientací do pěkného a klidného městského parku.

Bytový dům „Na Sýpce“ je koncipován vizuálně v charakteru venkovského domu, vhodně doplňuje území a stává se tak jeho nedílnou součástí. Statická doprava je zcela skryta ve vnitrobloku a nové nároží jednoznačně určuje uliční frontu staveb na ulici Moravanská a utváří ji. Stavba výškově zapadá do charakteru okolní zástavby a zcela na ni navazuje a nepřevyšuje ji. Stává se vhodným prvkem ucelující území a vhodně navazuje na volnou plochu parku.

Samotný dům lze charakterizovat jako stavbu jednoduchou o dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví. Dům je do parku navržen v principu souvislé zástavby s terasami. Do vnitrobloku je následně umístěna pavlač obsluhující veškeré bytové jednotky.

Kvalitní městské bydlení, promyšlený komfort, dobrá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost jsou tou zásadní garancí pro budoucí nájemce.

Další informace k projektu bytového domu:
• lokalita - Brno, katastrální území Přízřenice, ul. Moravanská
• velikost bytového domu - 19 jednotek (18x bytová jednotka, 1x nebytová jednotka)
• kolaudace - červen 2022

K dispozici ihned.

Celkem: 14 500 Kč
Poznámka k ceně: + 3.500, -kč záloha na energie a služby, včetně dph, + provize rk, včetně právního servisu
ID inzerátu: 7867660
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravanská, Brno, Přízřenice
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 1+kk, Do 15000 Kč
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 47 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Sklep: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí