nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1317 m2

Východní, Rumburk, okres Děčín

976 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Toužíte po realizaci Vašeho vlastního rodinného domu nebo jen po kousku něčeho vlastního, kam již nyní můžete kdykoliv vyrazit z panelákového bytu či z ruchu města a vytvořit si zázemí pro sebe nebo svoji rodinu na okraji města Rumburk, pokud slunce svítí, pak jste celý den na slunci v blízkosti lesa s rovinatým pozemkem se zděnou stavbou prostorné garáže, která lze přestavět na minidomek nebo poslouží jako dočasná stavba než postavíte Váš nový rodinný dům a následně ji využijete jako garáž nebo jako venkovní kuchyň.

Navíc se na pozemku již nyní nachází obrovský skleník z polykarbonátu, kde od jara do podzimu máte v této nejisté době možnost vypěstovat tolik plodin že je ani sami nespotřebujete, již nyní je k dispozici vzrostlá vinná réva,

Dále, celý pozemek je již oplocený a územní plánu umožňuje na pozemku výstavbu Bydlení individuálního se zastavitelností až 40%, tzn. zastavěná plocha včetně zpevněných ploch až 400 m2.

Připojení na elektřinu ještě v tomto roce, voda ze studny (vyhotoven hydrogeologický průzkum) cenová nabídka na vrtanou studnu k dispozici, likvidace odpadních vod – ČOV - k dispozici rovněž hydrogeologický posudek na zásak přečištěných vod na pozemku.
Hezké klidné místo s fajnými sousedy, makléř doporučuje.

Celkem: 976 000 Kč
ID inzerátu: 7867440
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Východní, Rumburk, okres Děčín
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1317 m2
Zastavěná: 28 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí