nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 505 m2

Na Hvízdalce, Velešín, okres Český Krumlov

neuvedena

info v RK

K prodeji nabízíme samostatně stojící RD v OV se dvěma nezávislými bytovými jednotkami ve Velešíně – okr. Český Krumlov. Dům se nachází v klidné boční ulici a nabízí dostatek prostoru k bydlení a velkou dávku soukromí i na zahradě. Dům je orientován na jih.
Zastavěná plocha domu 155 m2 + garáž 26 m2, která je přístupná z ulice. Plocha zahrady – 869 m2, zahrada je orientována na jih. Nemovitost je situována do 2 obytných podlaží, je celá podsklepená. V každém obytném patře se nachází byt s dispozicí 4+1 (135 m2), s balkonem. Ve sklepě je k dispozici dalších 5 velkých místností, které mohou sloužit jako sklad nářadí, komora, nebo i pracovna, prádelna, případně další byt…
Všechna patra jsou přístupna z centrálního schodiště. Součástí bytů jsou: prostorná kuchyně, koupelna s WC, vstupní hala a 4 pokoje. Přesnou představu o umístění pokojů získáte z půdorysů jednotlivých pater.
Dům, z 90 let minulého století, byl před 11 lety kompletně zateplen (15 cm polystyrenem) a byla vyměněna veškerá původní okna za plastová, včetně balkonových dveří a byla provedena kvalitní hydroizolace balkonů.
Dům je napojen na veškeré IS, ohřev TV je řešen el. bojlerem, topení plynovým kotlem. K dispozici je dostatek komínů, které je možno využít k topení krbem v jednotlivých patrech.
Více informací o této zajímavě řešené, prostorné a slunné nemovitosti získáte u makléře. Také je připravena videoprohlídka na sreality.cz.
Další videa a fotky budou k dispozici pro vážné zájemce odděleně po domluvě s makléřem.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7865047
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Na Hvízdalce, Velešín, okres Český Krumlov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 505 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Umístění objektu: Samostatný
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí