nezadáno
ne

Pronájem bytu 3+1, 80 m2

nám. F. Křižíka, Tábor, okres Tábor

13 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu +záloha na služby 3.000,-Kč (vodné a stočné, dodávka tepla, provoz/servis/údržbu výtahu, elektřinu společných prostor, společnou TV anténu, servis vodoměrů a pevnou složku na vodoměr, úklid společných prostor a dvora)

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 3+1 přímo v centru Tábora, nám. Františka Křižíka. Bytová jednotka je slunná, prostorná a vybavena nábytkem, který je patrný z fotografií (pouze chybí matrace, pračka a TV). Ložnice situované na dvůr jsou vybaveny venkovními protihlukovými roletami. U pokojů směřujících na jižní stranu jsou na oknech nalepeny protisluneční okenní fólie.
Dispoziční řešení: obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, 2 ložnice, šatna, předsíň, koupelna a samostatná toaleta.
K bytu náleží sklep a parkovací místo v zadním traktu za domem, které je možné užívat na základě trvalé bydliště. Dům je vybaven výtahem.
Nájemné je stanoveno ve výši 13.000,-kč/měs. + záloha na služby ve výši 3.000,-Kč/měs. ( zahrnuje: vodné a stočné, teplo, elektřinu společných prostor, provoz výtahu). Elektřina bude převedena na nájemce.
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá první nájemné 13.000,-Kč + služby 3.000,-Kč + kauce 13.000,-Kč, tj. celkem 29.000,-Kč.
Pronajímatel upřednostní nájemce s dlouhodobým pobytem, bez domácích mazlíčků a vyhrazuje si právo nájemce vybrat.
Nabídku jistě ocení zájemci o hezké bydlení v centru města s možností parkování, veškerou občanskou vybaveností a kulturou na dosah.
Pro bližší informace a prohlídku prosím kontaktujte makléře nabídky. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 13 000 Kč
Poznámka k ceně: +záloha na služby 3.000,-kč (vodné a stočné, dodávka tepla, provoz/servis/údržbu výtahu, elektřinu společných prostor, společnou tv anténu, servis vodoměrů a pevnou složku na vodoměr, úklid společných prostor a dvora)
ID inzerátu: 7855588
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 338971
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: nám. F. Křižíka, Tábor, okres Tábor
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 3+1,Do 15000 Kč
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 80 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové

Kontakt na prodejce nemovitostí