nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 158 m2

Vavřinec, okres Blansko

3 250 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Konečná cena, neplatíte provizi.

Jedná se o prodej krajního řadového rodinného domu, s dispozicí 4+1, se samostatně stojící garáží. Rodinný dům je částečně podsklepený, přízemní a má tvar písmene “U” s menším uzavřeným dvorem. Stav rodinného domu odpovídá stáří. Objekt se nachází na prosluněném místě s dostatkem výhledu na okolí.

Vytápění nemovitosti je ústřední s kotlem na zemní plyn nebo lokální pomocí dvou krbových kamen v pokojích. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Odpady jsou nyní svedeny do jímky. Celková podlahová plocha domu je včetně příslušenství 158 m². Orientace obytných místností je na severozápad a jihovýchod. Energetická náročnost domu je třídy G.

Pozemek má celkovou plochu 669 m², je mírně svažitý a oplocený. Je orientovaný na jižní stranu a poskytuje výhled do okolí. Na pozemku se nachází samostatně stojící garáž se zděnou kůlnou. Možnost parkování je před garáží a před rodinným domem.

Dispozice rodinného domu je následující: ze vstupní verandy (3,2 m²) je vstup do do centrální chodby (18,2 m²), ze které je v první části chodby vstup do třech pokojů (11 m², 12 m² a 17 m²), dále do dvou komor (4 m², 4 m²), sklepů (8,5 m², 13,3 m²) a na půdu. V druhé části centrální chodby je vchod do koupelny (7,7 m²), na WC (1,7 m²), do technické místnosti (7 m²) a kuchyně (15,6 m²). Z kuchyně je pak vstup do pokoje (15,8 m²) a na prostornou terasu (19 m²). Z ní se vchází na zahradu. Dále je součástí garáž a zděná kůlna.

Přednosti rodinného domu tvoří především umístění v blízkosti lesů v okolí, dostupnost 35 km od města Brna a 13 km od města Blanska. Samotná obec Vavřinec nabízí mateřskou školku, hospodu, sportovní vyžití a obchod s potravinami. V blízkosti se nachází obec Sloup a propast Macocha. Obec Vavřinec se nachází ve vyhledávané lokalitě.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 3 250 000 Kč
ID inzerátu: 7845927
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 169522RoV
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Vavřinec, okres Blansko
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 158 m2
Obytná: 158 m2
Užitná: 158 m2
Zastavěná: 160 m2
Pozemku: 669 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí