nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 80 m2

Severovýchodní I, Praha, Záběhlice, Praha 4

12 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Víte, kolik domků se prodává na Starém Spořilově, v místě, které snoubí atmosféru venkova a pohodlí velkoměsta? Velmi málo a když se objeví v inzerci jsou rychle pryč. Místní se tady domů nezbavují často a obvykle se v nich střídají celé generace rodin.

Původní dům z 30. let 20. století, prošel v roce 2003 výměnou střechy (tašky KM beta), zateplením, nátěrem fasády, výměnou oken a některých dílčích prvků.
Můžete v něm ihned bydlet nebo se pustit do rekonstrukce.

Ve dvou obytných podlažích nabízí 80 m2 plochy a je částečně podsklepen. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem (24 m2), veranda (8,3 m2), chodba (2,3 m2), koupelna (3,6 m2) a WC (0,9 m2). V patře se nachází ložnice (22 m2) s výhledem do zahrady a menší pracovna (8,7 m2). V suterénu je sklep (7,4 m2) a sklad na potraviny (2,6 m2).

Absolutní výhodou nemovitosti je zahrádka za domem (121 m2) orientovaná na jihozápad se vzrostlými stromy, keři a květinami. Mimochodem v místě se výjimečně daří meruňkám. V létě se můžete slunit na terase, popíjet kávu, večeřet s rodinu nebo přáteli. K dispozici budete mít také venkovní sklípek a přístřešek na nářadí i auto, ke kterému vede obecní příjezdová cesta.

Měsíční zálohy na energie a vodu pro dvě osoby jsou přívětivé a to celkem 4 740 Kč.

Lokalita Starého Spořilova je velmi příjemná k životu. Ani ne 5 minut chůze od domu dojdete na Roztylské náměstí, kde jsou volné zelené plochy, fontána, lavičky a dětské hřiště.. V jedné z příjemných kaváren si můžete dát zákusek a na oběd zajít třeba do restaurace Eureka. Na náměstí se pravidelně konají farmářské trhy.
Autobusy 118, 170 a 905 staví v dolní části Roztylského náměstí. Tramvaj číslo 11, 14 mají zastávku na Spořilově. Nejbližší nákupy pořídíte v Tesco Express nebo v místním Nákupním středisku Centrum. Poliklinika Spořilov a základní škola Jižní jsou kousek od domu.

Pokud chcete na kolo nebo na procházku do přírody, máte kousek od domu Michelský a Kunratický les nebo si zajedete k Hamerskému rybníku či k Vodní nádrži Hostivař.

Pokud Vás nabídka zaujala, zavolejte mi, ráda Vám domek představím.

Celkem: 12 500 000 Kč
ID inzerátu: 7838106
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9767
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Severovýchodní I, Praha, Záběhlice, Praha 4
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná: 80 m2
Užitná: 80 m2
Zastavěná: 64 m2
Pozemku: 184 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí