nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 388 m2

Zábřežská, Hanušovice, okres Šumperk

9 800 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Máte velikou rodinu nebo spoustu přátel a chcete trávit zimní radovánky ale i letní v srdci Hrubého Jeseníku? V tom případě pro vás máme exkluzivní chatu, kterou lze využívat jako rodinný dům a slouží tedy i k celoročnímu bydlení. Chata je nadstandartně vybavena, disponuje totiž 9 místnostmi, dvěma kuchyněmi a dvěma koupelnami. Přízemí: velký obývací pokoj, jídelna, 2 kuchyně, koupelna, ložnice a místnost na sportovní vybavení (lyže, kola..), případně lze také využít jako další ložnice. V patře nalezneme 5 ložnic a jednu koupelnu. V současné době je zde celkem 14 postelí. Jedna kuchyň je vybavena myčkou, el. troubou a sporákem, lednicí a dřezem. Druhá kuchyň je vybavena el. troubou a sporákem, lednicí a dřezem. V obývacím pokoji se nachází veliká kachlová kamna, kterým lze vytápět celý dům nebo můžete výtapět elektrikou. Chata stojí na pozemku o velikosti 733 m2, kde se nachází větší pergola, kterou oceníte hlavně v letních měsících při rodinných oslavách. Další nevídaností této chaty je předpřipravený vinný sklípek, který si nový majitel musí dodělat ale hlavně dodat svá oblíbená vína. Chatu lze využíti i k podnikatelským záměrům třeba jako penzion.

Chata se nachází ve městě Hanušovice, které leží ve druhém nejvyšším pohoří v České republice s názvem Hrubý Jeseník. Právě to dodává chatě výjimečnost, jelikož se v okolí 15 km nachází Lyžařská střediska. Například lyžařské středisko Ski Kunčice, Ski areál Kraličák. Hrubý Jeseník je mezi lyžaři zapsán jako místo, kde jsou ty nejlepší sněhové podmínky v České republice. Vleky se tu rozjíždějí už na začátku listopadu, a když jsou příznivé podmínky, tak sezóna v Jeseníkách končí až v polovině května. Průměrná nadmořská výška Hrubého Jeseníku se pohybuje nad hranicí 800 m. Symbolem pohoří Hrubý Jeseník je bezesporu jeho nejvyšší vrchol – Praděd, který se s nadmořskou výškou 1491 metrů řadí na páté místo mezi našimi horami. V létě tu, ať už na kole, nebo pěšky, turisté denně zdolávají desítky kilometrů a stále mají co poznávat. Vděčným cílem pro výlety je vrchol Pradědu, Petrovy kameny neblaze proslulé ve spojitosti s čarodějnickými procesy.

A teď ještě něco pro milovníky piva. Mimo jiné město Hanušovice je známé díky zdejšímu pivovaru Holba, který se nachází pouhých 364 m od chaty, tudíž pánové, budete to mít opravdu blízko z hospody. :)

Celkem: 9 800 000 Kč
ID inzerátu: 7837855
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Zábřežská, Hanušovice, okres Šumperk
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 388 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí