nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 62 m2

Na sypkém, Praha, Libeň, Praha 8

7 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného podkrovního bytu 2+kk v klidné ulici Na Sypkém v Libni.
Byt disponuje užitnou plochou 62 m2 v nejvyšším 6. nadzemním podlaží. Do vašeho budoucího bytu se dostanete pohodlně bezbariérově velkým výtahem a to jak z ulice, tak rovnou z garážového stání, které je součástí prodeje. Před bytem na stropu chodby je umístěna poloprůhledná střešní kopule, která nejen osvětluje celý prostor a je i skvělým a neobvyklým doplňkem interiéru domu. Vedle bytu na patře je umístěna velká sušárna prádla. Po vstupu do bytu Vás čeká větší chodba s vestavěnou skříní. Z chodby jsou samostatné vstupy do velkého obývacího pokoje s kuchyní a do ložnice. Oba prostory mají střešní okna a tedy poskytují větší soukromí a samozřejmě více přirozeného světla. Z chodby se dále vstupuje dvěma vchody do samostatného WC a do koupelny, ve které je nejen větší vana, ale která je zejména osvětlená střešním oknem, které slouží i k rychlému větrání. Kuchyň je nejen velká a vkusná, ale zejména je ve výborném stavu. Její hlavní dominantou je americká lednice. Podlahy v bytě jsou plovoucí, jen WC a koupelna jsou provedeny v kombinaci dlažby a obkladů. Velkou výhodou pro budoucího majitele bytu je možnost instalace venkovní klimatizační jednotky. Další výhodou je možnost zanechat kompletní vybavení bytu budoucímu majiteli

Součástí prodeje je i garážové stání, které je umístěno u sloupu a tedy vymezuje širší prostor mezi auty. Poplatky a zálohy za služby spojené s užíváním bytu a garážového stání jsou nízké ve srovnání s byty v panelových domech.

K bytu náleží sklep o velikosti 4 m2, ke kterému se dostanete buď po schodech nebo výtahem, což je nejen výhodné, ale i pohodlné. S koupí bytu je dále spojeno i právo užívat další společné uzamykatelné prostory - kočárkárnu a kolárnu. Zajímavostí je, že dům disponuje recepcí, která momentálně plní funkci knihovny pro obyvatele domu. Místní SVJ se o dům řádně a pečlivě stará a všechny vzniklé problémy řeší neodkladně. K bytu dále náleží právo užívat společnou zahradu za domem, do které není vidět z ulice a tak je poskytnuto uživatelům téměř úplné soukromí.

Umístění domu v Libni je opravdu skvělé, protože zastávka MHD je sice blízko na rušné ulici, avšak dům je od této rušné ulice zcela odstíněn. K nejbližším stanicím


dvou linek metra se lze dostat do 7 - maximálně 10 minut. V okolí je k dispozici několik obchodů smíšeného zboží, mnoho restaurací, školka, základní škola a prestižní gymnázium. Další výhodou je možnost návštěvy plaveckého bazénu, samostatného venkovního koupaliště, divadla a tenisových kurtů. Nelze opomenout i možnost procházky do parku a nebo do Proseckých skal. Výhodou je i blízkost jedné z velkých pražských nemocnic. To vše je v dosahu 5 - maximálně 15 minut. Ev. číslo: 637403.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7834765
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 637403
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na sypkém, Praha, Libeň, Praha 8
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 62 m2
typ: cihlový
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí