nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Vavřinec, Veselice, okres Blansko

3 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + provize RK 5 % + DPH

Pokud hledáte klidné bydlení v blízkosti přírody nebo jste ještě nenašli tu pravou chalupu k rekreaci, přijďte se podívat na námi nabízený dům v malebné obci Vavřinec, část Veselice, okr. Blansko.

Jednopodlažní rodinný dům o velikosti 3+1 s garáží se nachází v koncové, klidné části obce Veselice na Moravě. Dům působí útulně a je vhodný jak trvalému bydlení, tak k rekreaci.

Součástí domu je fotovoltaická elektrárna (2010), což je výhoda, že díky ní můžete šetřit výdaje na elektrickou energii.

K domu náleží vydlážděný dvůr, odkud se vstupuje do garáže, kolny s vlastní studnou (hloubka 2,5 m) využívanou k zalévání či napouštění bazénu. Dále rovinatá zahrádka o výměře 125 m2, pod kterou se nachází sklep.

Nemovitost je určena k modernizaci. Určité úpravy byly v domě udělány: v obytné části plastová okna (10 let), výměna radiátorů za deskové, plynový kotel (2011), výměna el.bojleru na ohřev vody (stáří cca 1rok).

Dispozice (viz půdorys):
Přízemí: zádveří (4,1 m2) se schody; vlevo vstup na dvůr; vpravo pokoj, koupelna (10 m2) s vanou a sprchovým koutem; vstup do technické místnosti (14,2 m2).
1. NP: chodba (14,7 m2); pokoj s kuchyní (21,8 m2) a spíží (1,5 m2); obývací pokoj (18,8 m2); ložnice (19,4 m2), na konci chodby toaleta (1,4 m2) a vstup do půdních prostor; komora (9 m2), schody na vyklizenou půdu.

Střecha - sedlová, taška pálená. Podlahy - pokoje: dřevěné deskové; soc. zařízení, chodby: dlažba. Okna v obytné části - plastová. Lze rozšířit o obytné podkroví či postavit celé patro. Fantazii se meze nekladou. Pro informaci dům nebude z větší části vyklizen nebo po domluvě.

Inž.sítě / technologie: elektřina 230 V/400 V (Al rozvody původní), obecní vodovod, odpady do jímky na vývoz; plynová přípojka. Vytápění ústřední - plynový turbo kotel (2011); ohřev vody – el.bojler (stáří cca rok)

Další výhodou je možnost užívání rovinaté zahrady o výměře 1.019 m2, která se nachází kousek nad domem, ale po domluvě by byl možný prodej. A dále se nechává nafukovací bazén o průměru 3,6 m; stáří 1,5 roku + písková filtrace a kompresor.

Obec Veselice na Moravě leží v srdci Moravského krasu. Nachází se zde rozhledna Podvrší, v jejíž blízkosti stojí hospůdka Na kasárnách. V obci je muzeum včelařství a prodejna s regionálními produkty. V okolí je velmi pěkná příroda, které vybízí k výletů pěším i na kole a v zimě k běžkování. Je tu krásně v každém ročním období.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku. Těšíme se na vás.

Celkem: 3 900 000 Kč
ID inzerátu: 7832389
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Vavřinec, Veselice, okres Blansko
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 120 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí