nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 82 m2

Rudná, Ostrava, Vítkovice, okres Ostrava-město

3 600 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Výjimečnost, je jediné slovo, který popisuje tento rodinný dům, jenž vás zaujme nejen na první pohled. Svou historii začal psát za 1. republiky a díky tomu je do dnešního dne zařazen do památkové oblasti.

Nebojte, tento dům rozhodně nepatří mezi ty staré domy, kde se každou chvíli potřebuje něco opravit. Dům nedávno prošel kompletní a velmi náročnou rekonstrukcí, která zde vytvořila několik možností využití a věřím, že si každý najde to svoje a je jedno, jestli dům bude určen k podnikání nebo bydlení. Pokud patříte mezi ty, kteří hledají soukromí a co nejméně starostí, je pro vás tento dům ideální volbou. Zde totiž můžete využívat všechny výhody bytu, ale v soukromí domu.

Při rekonstrukci musel být brán ohled na historii domu, který byl využíván pro komerční účely. Díky tomu i vy můžete dům využít k podnikání, ale samozřejmě i k bydlení.

Samotný dům lze rozdělit na 2 části komerční a obytnou. Přízemí domu s užitnou plochou 40 m2 poskytne dokonalé zázemí pro vaše podnikání. Vstupem z ulice se dostanete do hlavní místnosti (22 m2), kterou můžete využít k vybudování moderní kanceláře, prodejny nebo ordinace. Z hlavní místnosti se dostaneme do takzvaného zázemí. Hlavní místnost je velmi dobře přístupná z ulice, velký prosklený vstup můžete využít k propagaci, bezproblémové parkování je hned u domu. Zázemí (10 m2) nabízí prostor pro vybudování kuchyňské linky a odpočinkové zóny. Ze zázemí se dostaneme do chodby, ve které najdeme nejenom zadní vstup do domu, ale také samostatné WC (1 m2), technickou místnost (2 m2) a schodiště do 1.patra. V prvním patře je vybudovaná samostatná bytová jednotka o velikosti 1+kk o podlahové ploše 42m2. Tato bytová jednotka se skládá z pokoje (23m2), který je připravený k namontování kuchyňské linky dle vašich představ, chodby (10m2) a prostorné koupelny s WC (7m2) která má místo nejen na prostornou vanu ale také pračku se sušičkou.

Říkáte si teď, že nehledáte místo k podnikání, ale pouze k bydlení a přízemí nevyužijete? Tak s tím si lámat hlavu nemusíte, přízemí domu jde samozřejmě upravit i pro bydlení.
Hlavní místnost můžete využít třeba jako obývací pokoj. Stejná možnost je zde také naopak. V prvním patře můžete vybudovat místnost určenou pro podnikání.

Ideální je to také volba pro ty, co se nechtějí starat o zahradu, zde k domu žádná není. A parkování? Tak s tím taky lámat hlavu nemusíte, přímo naproti domu se dá pohodlně parkovat na krytém místě, takže v zimě se nebudete zdržovat se zasněženým autem.

Okolí domu je trochu hlučnější díky hlavní cesty v blízkosti, ale díky tomu se bez problému dostane nejen do všech částí Ostravy. Například autem se dostanete do centra Ostravy za 8 minut a do Poruby za 11 minut, ale nebudete mít problém se také dopravit do okolních měst např. do Havířova za 14 minut, Karviné 25 minut nebo do Frýdku-Místku do 17 minut. Skvělá dostupnost zde není jen autem, ale také městskou hromadnou dopravou či vlakem. V okolí domu samozřejmě najdete základní občanskou vybavenost.

Celkem: 3 600 000 Kč
ID inzerátu: 7831437
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9608
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Rudná, Ostrava, Vítkovice, okres Ostrava-město
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 82 m2
Obytná: 82 m2
Užitná: 82 m2
Zastavěná: 112 m2
Pozemku: 56 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí