nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1003 m2

Vítějeves, okres Svitavy

401 200 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Prodej stavebního pozemku o výměře 1003m2, k.ú. Vítějeves, obec Vítějeves, okres Svitavy

Pozemek ještě nemá p.č. Specifikace pozemku je určena studií, kterou vypracovala obec pro následné vyměření jednotlivých parcel, určených k prodeji. Studie se znázorněním stavebních pozemků je připojena v sekci dokumenty této aukce. Jedná se o část pozemku o výměře 1865m2, p.č. 414/5 a část pozemku o výměře 37.487m2, 414/4. Ve studii je označena číslem 2.

Jedná se o parcelu která, je přístupná ze současných místních komunikací a inženýrské sítě jsou v těsné blízkosti parcely. Lze se připojit i na stávající kanalizaci. Přípojky ke stávajícím inženýrským sítím půjdou za investorem.

Objekt se prodává formou dobrovolné elektronické aukce, kterou zvládnete hravě od svého počítače. Pro klienty, kteří by měli zájem o pomoc při své první aukci, máme připravenou emailovou podporu, případně kompletní zastoupení při průběhu aukce.
Aukční jistota je vratná všem v plné výši do 7 pracovních dnů od ukončení aukce, kromě vítěze aukce. Vítězi aukce se aukční jistota zúčtuje jako odměna dle Aukční vyhlášky – pravidel aukce.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti, pozemku, porostu, aktuální možnosti způsobu výstavby u příslušného úřadu apod. zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce. Účast v této dobrovolné aukci není zpoplatněna.

Internetová aukce se uskuteční dne 19.01.2022 od 12:00.

Bližší informace v odkazu:
s-drazby.cz/drazba/1806/prodej-stavebniho-pozemku-o-vymere-1003m2-ku-vitejeves-okres-svitavy.html

Celkem: 401 200 Kč
ID inzerátu: 7830813
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Vítějeves, okres Svitavy
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Pozemku: 1003 m2
Zařízení: nezařízeno

Kontakt na prodejce nemovitostí