nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 410 m2

Geislerova, Brno, Židenice

28 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost - provozovnu Firmy ECOTONER a ECOLOGIC, v.o.s. která se nachází v blízkosti centra města Brno, čtvrti Židenice v ulici Geislerova 283/9.

Ve 3 podlažích se nachází – Penzion, Prodejna, Kanceláře, Výrobna, Dílny a sklady, k nemovitosti náleží dvůr, 5 parkovacích míst uvnitř objektu, 2 garáže, sklep a solární elektrárna 10kW na střeše.

V 1.NP se nachází Prodejna z vchodem a výlohou do ulice, k prodejně patří sklad + výrobní, montážní a skladovací prostory včetně technického a sociálního zázemí (šatny, kuchyňky, koupelny, WC) v celkové ploše 127 m2. Vše plně vybaveno nábytkem a regály. Mezi 1.NP a 2.NP je technický nákladní výtah.

Ve 2.NP jsou kanceláře, zasedačka, 1 dvoulůžkový pokoj s WC, koupelnou, kuchyňkou a balkonem. Dále na patře je servisní dílna a výrobní prostory s technickým a sociálním zázemí v celkové ploše 147m2. Vše plně vybaveno nábytkem a regály.

Ve 3.NP je plně vybavený Penzion – 2 pokoje jednolůžkové a 2 pokoje dvoulůžkové, v každém pokoji je samostatné umyvadlo, na chodbě je 2xWC, umývárna a sprchová kout. Celková plocha 72 m2.

Poslední rekonstrukce objektu byla v roce 2008. Topení a ohřev teplé vody je zajištěn vlastním kombinovaným plynovým kotlem. 1.a 2. podlaží je propojeno nákladním výtahem. V objektu je internetové připojení a WIFI.

V místě je veškerá občanská vybavenost, tramvajová, autobusová, trolejbusová zastávka je ve vedlejší ulici Táborská. V blízkosti jsou obchody, restaurace, školy, školky, nemocnice, sportoviště a vlaková zastávka. Dálnice a letiště vzdáleny 3 km.

Tip konzultanta: Nemovitost je zajímavá investiční příležitost v centru Brna.

Celkem: 28 000 000 Kč
ID inzerátu: 7829417
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Geislerova, Brno, Židenice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná: 410 m2
typ: cihlový
Typ vytápění: Lokální plynové
Voda: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí