nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 1000 m2

Šafaříkova, Dolní Rychnov, okres Sokolov

9 450 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej průmyslového objektu, který se nachází na velmi dobrém strategickém místě v obci Dolní Rychnov, vzdálený pouhé 2 kilometry od dálnice D6. Tento objekt je vhodný pro multifunkční využití, ať už se jedná o výrobu, skladování, dílny, nebo dům služeb. Zkrátka, tyto prostory si můžete přizpůsobit libovolně svému podnikatelskému záměru.

Vícepodlažní budova, stojící na pozemku o celkové výměře 1396 m ve které se nachází kanceláře, sociální zařízení, skladovací a výrobní haly, strojovna a mnoho dalších prostorů k vašemu využití. Jednotlivá podlaží mají samostatný vchod, vjezd s elektrickými dveřmi pro osobní automobil a rampu pro vyskladnění zboží. V celém objektu je rozveden přívod vzduchu napojen na tři kompresory. Nákladní výtah, zvedací plošina a malý nákladní výtah do 100Kg spojující provozovnu s kancelářemi. Většina hal je klimatizována. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Velkou výhodou je mycí box s odsáváním a odtokem do samostatně umístěných chemických nádob. Celý objekt má plastová okna a je napojen na kamerový systém. V areálu za budovou se nachází tři samostatně stojící garáže a možnost parkování pro několik automobilů.

Ke stávajícímu objektu byla vybudována dvoupodlažní přístavba. V prvním podlaží je rozšíření stávající provozovny a ve druhém podlaží se nachází klimatizované kancelářské prostory s vlastním vstupem, toaleta a kuchyňka. Objekt má vlastní webovou stránku www.arealnaprodej.cz, kde se dozvíte všechny důležité informace. Ev. číslo: 29771.

Celkem: 9 450 000 Kč
ID inzerátu: 7828880
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 29771
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Šafaříkova, Dolní Rychnov, okres Sokolov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1000 m2
Zastavěná: 879 m2
Pozemku: 1396 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí