nezadáno
ne

Komerční prostory - hala, skladovací prostory, kanceláře, parkovací místa, v centru Přerova 2166m²

Za Mlýnem, Přerov, Přerov I-Město, okres Přerov

154 420 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k pronájmu prostory v průmyslovém areálu v centru města Přerov. Tento areál byl dříve využíván k výrobě v potravinářském průmyslu, nyní Vám ovšem můžou prostory posloužit jako zázemí pro firmu, sklady nebo kanceláře.

Pronajímané části objektu můžeme rozdělit do 3 částí a všechny lze pronajmout samostatně. První plošně největší částí jsou dvě haly ležící v 1. a 2. nadzemním podlaží plus sklep. Užitná plocha první haly v 1.NP je 524m² plus 118m² v levém křídle budovy na fotografii, tato část lze pronajmout i odděleně. Druhá hala v 2.NP je plošně stejně velká jako hala v 1.NP a to 524m². Součástí těchto hal jsou prostory, které lze využít pro určité zázemí činosti. Sklep o rozměrech 800m² lze také pronajmout jako např. skladovací prostory. V každém patře se nachází samostatné WC. Druhou pronajímanou částí jsou místnosti v přízemí a prvním patře hned u vjezdu do objektu. V obou patrech je to po 60m². Poslední, třetí část je nejkultivovanější plocha, která je u tohoto pronájmu k dispozici a je o velikosti cca 80m². Tato část by šla rozdělit například na prostory kanceláří.

Areál je střežen kamerovým systémem a lze se po něm pohodlně pohybovat nákladními vozidly. Pokud je zájem ze strany nájemníka, majitel zajistí nová okna (plastové trojskla). Areál je vytápěn ústředním topením z kotelny. Ohřev vody je řešen plynem. Je k dipozici elektřina jak 230V tak 380V. Haly jsou vybaveny nákladním výtahem. O technický stav objektů se postará správce a je možnost zapůjčit vysokozdvižný vozík pro manipulaci s materiálem.

Dále nabízíme pronájem parkovacích míst přímo v areálu na 1měsíc/250Kč za osobní automobil a 400Kč za dodávku. Tato možnost je i pro veřejnost (klienti co nechtějí nájem zmiňovaných prostor, ale jen parkovací místa) za cenu pro osobní automobil 400Kč a dodávky 750Kč /měsíc. Cena za nájem těchto prostorů je 70Kč/m² na měsíc plus energie. O této ceně se dá jednat např. pokud by byl zájem pouze o sklep nebo o většinovou část pronajímaných prostor.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o bližší informace nebo prohlídku, kontaktujte makléře.

Energetická náročnost budov - G mimořádně nehospodárná Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 154 420 Kč
ID inzerátu: 7828741
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11588
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Za Mlýnem, Přerov, Přerov I-Město, okres Přerov
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 2206 m2
Užitná: 2166 m2
Zastavěná: 782 m2
Pozemku: 2206 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí