nezadáno
ne

Prodej restaurace, 101 m2

Českobratrské náměstí, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav II, okres Mladá Boleslav

6 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu bez vybavení, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Čas …, řídí každý náš krok. Kdo z nás někdy nechtěl být pánem času? Nyní máte úžasnou příležitost se jím stát! Staňte se kavárníkem a jako majitel skvěle vypadající, útulné, barevně vyladěné a do detailu promyšlené kavárny budete mít tu možnost. Nejeden spokojený zákazník zcela jistě zapomene na čas v náručí omamné vůně s láskou připravené kávy. Z každého detailu interiéru doslova sálá energie se kterou byl celý prostor naplánován a vytvářen. Ne náhodou tato kavárna nese jméno Clock Café. Čas je zde na vedlejší koleji.
Kavárna se nachází v historickém centru Mladé Boleslavi na klidném malém náměstí, které přímo vybízí k zastavení a relaxaci. Je plně vybavena a připravena k zahájení provozu, jen doplnit zásoby. Dominantou kavárny je obslužný pult z masivního dubu, ve kterém je zasazen elegantní kávovar Nuova Simonelli Aurelia wave T3. Nenápadným, ale snad nejdůležitějším společníkem kávovaru je mlýnek na kávu Nuova Simonelli Mythos One zajišťující delikátní přípravu mleté kávy dle italských mistrů. V neposlední řadě jsou ve výbavě chladící vitrína a boxy, vinotéka, ledovač, sodovkovač, drtič ledu atd.
V kuchyni na vás čeká robot na přípravu těsta, dopékací trouba, kontaktní gril, chladničky, mrazák, mikrovlnná trouba. Za sychravého počasí pomůže atmosféru vylepšit podlahové topení, za letních dní se o pohodlí hostů postará klimatizace.
Celkový dojem však nelze popsat slovy, ten musíte zažít. Přijďte se tedy sami přesvědčit a hodinky klidně nechte doma, protože vše chce svůj čas.
Velice rádi Vám vše ukážeme.

Celkem: 6 900 000 Kč
ID inzerátu: 7828167
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Českobratrské náměstí, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav II, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 101 m2
Zastavěná: 101 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální elektrické
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí