nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 396 m2

Podnikatelská, Praha, Běchovice

22 190 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně právního servisu a odměny RK

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi velmi příjemné komerční prostory, které je možno využít jako prostory pracovní, skladovací anebo kancelářské. Prostory jsou součástí jedné rozsáhlé budovy v tzv. „průmyslovém areálu Běchovice“. Jedná se jednu budovu o celkové zastavěné ploše 446 m2, s přilehlým pozemkem o velikosti 321 m2, nyní užívané jako tiskárna.

Stavba je zděná s železobetonovou konstrukcí, na podlaze je litý beton, výška stropu budovy je 3,60 m. Budova má vlastní vytápění, plynoměr, boiler, rozdělené toalety, sprchový kout. Vjezd nadrozměrných strojů dovnitř budovy je možný velkými garážovými vraty. Budova je napojena na alarm s čidly.

Výborná dostupnost všemi prostředky, osobní a nákladní vozy přímo k budově, zastávka MHD je přímo v průmyslovém areálu, vlaková zastávka „nádraží Běchovice střed“ je vzdálena asi 500 m. Přibližně 2 km od výjezdu z areálu je dálniční nájezd na Jižní spojku.

V dané lokalitě se jedná o jedinečnou nabídku, hledáte-li možnost pro svůj podnikatelský záměr, neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Celkem: 22 190 000 Kč
ID inzerátu: 7827000
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Podnikatelská, Praha, Běchovice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 396 m2
Zastavěná: 446 m2
Pozemku: 321 m2
typ: smíšený

Kontakt na prodejce nemovitostí