nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 766 m2

Praha, Hostivař, Praha 15

32 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme unikátní rodinný dům situovaný v klidné části Prahy 15 – Hostivař, ul. Domkářská, hned vedle Botiče, nedaleko Hostivařské přehrady. Rodinný dům prošel v roce 2001 kompletní rekonstrukcí spočívající v rekonstrukci původního domu a dostavby další části. Osazeny jsou dřevěná okna (dvojskla i trojskla), vytápění zajišťuje plynový kotel (v obývacím pokoji a kuchyni je podlahové vytápění), na podlaze dlažba a koberce. Instalován kamerový systém, EZS, alarm, v místnosti nad garáží je klimatizační jednotka (chlazení / vytápění).

Celková plocha parcely činí 766 m2 a je přístupná z dvou stran pozemku, což je velmi praktické. Na pozemku jsou vzrostlé stromy (španělská jedle, túje, atp.), u vstupu do domu je klidné kryté posezení, vedle kterého je umístěna vířivka. Nad ní je část pozemku, kterou je možno využít k instalaci bazénu, dětského hřiště atp. V zadní části domu - u garáže, kam se pohodlně vejde jeden automobil, je pak dostatek prostoru pro zaparkování 3-4 automobilů, zároveň je zde i kůlna na nářadí.

Dům má celkovou plochu 300m2 – v přízemí je garáž, sprcha, 2x wc, koupelna s vanou, technická místnost, obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Do druhého podlaží můžete vstoupit prostřednictvím dvou schodišť, kde jsou další 4 místnosti (vč.galerie, kterou je možno uzavřít), wc a terasa.

Jedná se o perfektně dostupnou lokalitu, minutu od zastávky autobusu (Hostivařské náměstí), cca 10min od metra A/C, taktéž kousek od vlakové zastávky Praha – Hostivař.

Velmi kvalitní movité věci mohou zůstat dle dohody. PENB nedodáno, dle spotřeby uvedeno „C“.

Nemovitost je vhodná pro rodinu, případně jako sídlo firmy, či kombinace rodinného bydlení s podnikáním. Doporučuji nemovitost navštívit, v Praze není mnoho míst nabízející takovou atmosféru, klid, přitom tak dobře dostupnou lokalitu do centra Prahy.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, ať máte úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ). Rád též pošlu půdorysy či další fotografie. Volejte kdykoliv.

Celkem: 32 900 000 Kč
ID inzerátu: 7826820
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05861
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Hostivař, Praha 15
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 766 m2
Obytná: 300 m2
Užitná: 300 m2
Zastavěná: 203 m2
Pozemku: 766 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí