nezadáno
ne

Prodej restaurace, 290 m2

Československé armády, Budišov nad Budišovkou, okres Opava

3 390 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Zvažujete podnikání a provoz vlastní restaurace, ale nechcete začínat od nuly? V tom případě vám nabízíme ke koupi vyhlášenou restauraci U Radů (bývalou Myslivnu) v Budišově nad Budišovkou včetně veškerého vybavení. Vzhledem k její dlouholeté tradici a popularitě se pro vás může stát ideální investiční příležitostí.

V objektu se nachází hlavní restaurace s barem a kapacitou pro více než 60 hostů a dále menší salónek s kulečníkem, posezením a krbem. V další části objektu je plně vybavená kuchyně a její zázemí včetně četných skladovacích prostor. Samozřejmostí je sociálního zařízení jak pro zaměstnance, tak pro hosty. Velkou předností je krytá terasa a posezením pro více než 30 osob a zahrádka, kde si i děti přijdou na své. Parkování je vyhrazeno přímo před objektem.
Ve 2.NP se nachází tři obývané pokoje, a dále původní podkrovní prostory, jež vybízí k vybudování ubytovacích prostor (návrh projektové dokumentace k dispozici, možnost čerpání dotací).

Restaurace je ve velmi dobrém stavu, v letech 2018 a 2019 prošla rekonstrukcí - nové rozvody topení, nový plynový kotel, elektroinstalace, úpravy interiéru. Střecha a okna jsou původní. Objekt je napojen na veřejný rad vodovodu i kanalizace. Vytápění a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem.

O stavu nemovitosti se ujistíte osobní prohlídkou, na kterou jste srdečně zváni. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Celkem: 3 390 000 Kč
ID inzerátu: 7825409
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9364
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Československé armády, Budišov nad Budišovkou, okres Opava
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná: 290 m2
Užitná: 290 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí