nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 70 m2

U Studně, Libiš, okres Mělník

6 700 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Prakticky řešený rodinný dům s rovným pozemkem 1.016m2 se nachází v klidné části obce Libiše u Neratovic, v ulici U Studně. Je dispozičně řešený jako 3+1 o ploše 70m2. Podkroví je prázdné a dle regulativ obce tam je možné vestavět další obytné místnosti. Je napojený na veškeré inženýrské sítě, jako je voda, kanalizace, elektřina plyn a internet. Dům je spíše k rekonstrukci dle vlastních představ, vhodný pro rodinu s dětmi.
Na pozemku je několik menších staveb, jako jsou kůlny, garáž, sklípek, menší a větší skleník, který lze využít na pěstování vlastních plodin, nebo jako základ pro bazén s jižní orientací. Druhá polovina pozemku je praktiky volná bez oken od sousedů, takže nabízí naprosté soukromí. V zahradě je několik vzrostlých ovocných a okrasných stromů.
Za domem je les a tři minuty chůzí je autobusová zastávka se spojením do Prahy a větších okolních měst. Do patnácti minut chůzí dojdete na vlakovou stanici, nebo do centra Neratovic, kde jsou veškeré obchody a služby, škola, školka, gymnázium, lesopark, pošta, supermarket, plavecký bazén, sportovní areál, zimní stadion, kino, knihovna, společenský dům, městský úřad, restaurace a další. Za dvacet minut jízdy autem se dostanete na pražské metro Letňany.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Celkem: 6 700 000 Kč
ID inzerátu: 7824546
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9322/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: U Studně, Libiš, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 70 m2
Obytná: 70 m2
Užitná: 70 m2
Zastavěná: 206 m2
Pozemku: 1016 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí