nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 139 m2

Chodouny, Lounky, okres Litoměřice

3 290 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena je uvedena včetně provize a právních služeb, včetně provize

Hledáte nemovitost pro rekreační účely nebo pro trvalé bydlení? Pak jste tady správně.

Představuji vám historický rodinný dům s jedinečnou atmosférou a potenciálem zřídit si zde krásné bydlení pro rodinu v obci Lounky, pouhých 8km od Roudnice nad Labem.

Rodinný dům se sestává ze dvou obytných podlaží. Přízemí nabízí dva prostorné pokoje s klenutými stropy a příjemnou klidnou atmosférou. Dále je zde malá kuchyňka, toaleta a technické zázemí. Do druhého poschodí se dostanete buď malými schůdky z chodby a nebo přes venkovní soukromý dvůr, který patří k prodávané nemovitosti. Druhé obytné podlaží je v podkroví objektu a nabízí tři místnosti, studovnu a knihovnu a jeden veliký podkrovní prosvětlený proctor.

Rodinný dům byl dříve součástí větší zemědělské usedlosti, která se mimo pěstování obilí, zeleniny a produkce mléka specializovala na pěstování chmele. Tato tradice byla využita filmaři, kteří si usedlost vybrali jako stěžejní objekt, kde byli česáči ubytováni, při realizaci filmu Starci na chmelu v 60. letech 20. století. Zemědělská usedlost, kromě chlévů a sušárenské věže měla i krám (předmětný rodinný dům), kde se prodávaly zemědělské produkty ze statku.

V posledních 15ti letech prošla nemovitost postupnou rekonstrukcí. Jsou zde nové rozvody eletřiny, vody a odpadu. Voda v objektu je čerpána ze studny. Dále byl udělán nový krov se střešní krytinou a střešními okny, částečné zateplení, nový komín, nové podlahy a nová kouplena s podlahovým topením.

Dům je v přízemí vybaven dobovým nábytkem z přelomu 19./20. století, který lze při prodeji ponechat na místě. V podkroví je pak zařízen v chalupářském stylu nábytkem současným.

K domu náleží pozemek o velikosti 1000m2, který je vedený jako zemědělská půda a je zde možné případně umístit karavan a zřídit si zde užitnou zahrádku.

Obec Lounky se nachází 8km severně od Roudnice nad Labem, kde je dostupná kompletní občasnká vybavenost. Okresní město Litoměřice je pak od obce Lounky vzdáleno 13km. Velice dobrá je také dopravní dostupnost do Prahy, kam se po dálnici D8 dostanete za 45minut. Můžete si tak užívat kidné bydlení s dobrou dostupností jak do přírody, tak do Prahy a okolích měst.

Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na setkání při prohlídce nemovitosti.

Celkem: 3 290 000 Kč
ID inzerátu: 7824541
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Chodouny, Lounky, okres Litoměřice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 139 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: V bloku
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí