nezadáno
ne

Prodej vily, 220 m2

Děčín, Děčín XXIV-Krásný Studenec, okres Děčín

4 450 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme velice atraktivní nemovitost s velkým potenciálem budoucího rozvoje. Rodinný dům (bývalá zemědělská usedlost) se nachází na krásném místě obklopeném převážně zelení, kde oceníte především dostatek soukromí a klid, společně s výhledem na vrch Chmelník a město Děčín. Na jižně orientovaném prostorném pozemku se nachází několik dalších cihlových i dřevěných staveb, dříve využívaných k hospodářským účelům, s možností úpravy k bydlení, podnikání nebo obnovení zemědělské činnosti. Vzhledem k velikosti pozemku se také nabízí možnost využít další části pozemku pro budoucí výstavbu RD či jiné stavby.
Stávající hlavní obytná budova je cihlová s kamennou podezdívkou, v přízemí a prvním patře je cca. 220 m2 užitné plochy + lze užitnou plochu rozšířit o prostorné podkroví. V zadní části domu je garáž. Dům je napojen na obecní vodovod, septik, na pozemku se nachází vlastní studna s užitkovou vodou.
Krásný Studenec je velmi pěkná a rezidenčně vyhledávaná část Děčína, s pravidelným autobusovým spojením do centra města (cca. 4 minuty). Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, rekreaci, případně k podnikání nebo obnovení zemědělské činnosti, s velkým potenciálem dalšího rozvoje, doporučujeme.

Cena je 4.450.000,-Kč
Pro více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 4 450 000 Kč
ID inzerátu: 7824309
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Děčín, Děčín XXIV-Krásný Studenec, okres Děčín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná: 220 m2
Užitná: 220 m2
Pozemku: 3855 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí