nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 1093 m2

K Hrnčířům, Praha, Šeberov, Praha 11

106 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně realitních služeb, včetně provize, cena k jednání

Tato vila se skládá ze tří podlaží suterén, zvýšené přízemí a první patro.
V suterénu je hala, odkud je přístup do všech skladových místností dále pak do prádelny se sušárnou kotelny, posilovny, sauny, ochlazovací místnosti, odpočívárny. Dále se zde nachází vnitřní bazén s protiproudem o rozměrech 10x4m2, whirlpool pro 6 osob, bar, sprcha, samostatné WC dále je zde připravený prostor pro solárium. Okolo bazénu je speciální protiskluzová dlažba. Celý boční prostor je prosklený s výsuvným systémem pro letní otevření. Samozřejmostí je klimatizace celého prostoru.
Dominantou přízemí je velkoryse řešený obývací pokoj s vykládanou dřevěnou podlahou, jehož dominantou je prosklený oblouk s výhledem na jižní stranu zahrady. Obývák je opticky rozdělen na několik částí, mimo jiné je zde krbový prostor, kde je krb obložen mramorem ze Španělska a italskou dlažbou. Z obývacího pokoje je možný vstup na jižní terasu. V přízemí se dále nachází jídelna oddělená od obývací části posuvnými dřevěnými dveřmi dále pak kuchyně s komorou, zádveří, šatna, úklidová místnost a WC.
Další dominantou přízemí je dřevěné točité schodiště o šířce dva metry, které zajistí pohodlný vstup do prvního patra. Z haly prvního patra je možný vstup do všech místností. Je zde hlavní ložnice se dvěma šatnami, koupelnou s masážní vanou a sprchovým koutem, bidetem a samostatným WC. Z ložnice je možný vstup na prostorný balkon. Dále jsou zde dva pokoje se společnou koupelnou. Výhodou obou pokojů je vlastní šatna a vlastní balkon. Další pokoj je využíván jako pokoj pro hosty s vlastním balkonem, sprchovou koupelnou a WC. Další místnosti jsou využívány jako pracovny. Všechny koupelny jsou obložený italským obkladem a dlažbou. Podlahy v pokojích jsou z tvrdého vykládaného dřeva. Ze šatny je možný vstup na prostornou půdu, kde se budoucí majitel může realizovat a dům zvětšit.
Dům je situován na jihovýchod. Všechny místnosti jsou vybaveny kvalitními okny z dvojskly se speciálním plynem pro tepelnou a zvukovou izolaci. Výška místností v domě se pohybuje kolem tří metrů. V kotelně jsou dva plynové kotle, z niž jeden brán jako rezerva v případě nouze a velkokapacitní vzduchotechnika pro bazén. V celém domě je rozvod antény pro TV, centrální vysavač, telefonní přípojky, bezdrátový internet.
Dům i zahrada jsou napojeny na bezpečnostní systém, který je možný spínat po patrech. Pokoje jsou vybaveny radiátory. Obývací pokoj, kuchyně a koupelny jsou vybaveny podlahovým topením.
Zahrada o velikosti 2646m2 je vybavena garáží pro 3 vozy s možností nástavby bytové jednotky. Pro domluvení prohlídky mne kontaktujte.

Celkem: 106 000 000 Kč
ID inzerátu: 7824131
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: K Hrnčířům, Praha, Šeberov, Praha 11
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 1093 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí