nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 385 m2

Dubnice, okres Česká Lípa

3 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu (5+kk) se stodolou a dílnou. Umístěn je v malebném a klidném místě plném zeleně a přírody v obci Dubnice ( kat. území Dubnice u Ralska). Na přilehlého pozemku se nachází menší zemědělský objekt . Dům je na jižní stranu, má dvě nadzemní podlaží a neobytné podkroví, které je vhodné pro případnou obytnou vestavbu. Dům není podsklepen a je napojen na vodovodní řád. Alternativou zdroje vody může být nefunkční studna, která by (dle technického posouzení) mohla být obnovena a tak by snížila měs. náklady bydlení. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Základy domu jsou kamenné a stěny z cihel. Střecha domu je sedlová s eternitovými šablonami. Podlahové krytiny tvoří především prkenné podlahy , linoleum a keramická dlažba. Elektrické rozvody jsou původní, nejspíše v hliníku. Rozvody vody a odpadů jsou z větší části původní, ocelové potrubí a částečně novější plastové potrubí. Vytápění je kotlem na tuhá paliva(stáří cca 4 roky) . Teplou vodu zajišťuje el. bojler.

Do domu vstoupíme přes verandu do větší chodby. Zde je vchod do hlavní místnosti, kuchyně s obývací částí a na tuto místnost navazuje druhý pokoj. Z chodby je pak vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC. V koupelně je nestandartně umístěn kotel na pevná paliva. V čele haly je dřevěné schodiště do 2. NP a vpravo vchod do stodoly (nyní využívána jako dílna a sklad). Stodola má také samostatný vstup ze dvora.

Ve 2: NP je chodba , komora, 5 pokojů, balkón a velký půdní prostor z kterého se po schodech vychází do půdního podkroví, který je otevřeno po celém půdorysu domu. Oba půdní prostory mohou být do budoucna využity jako obytné. Případně by zde byl také pěkný ateliér.

Vedlejší stavbou na dvoře je menší zemědělský objekt. Jednu část tvoří konírna a druhá část je pro drobná hospodářská zvířectva (slepice, prasata, králíky). Stavba má podkroví se sedlovou střechou. Velikost půdorysu cca. 81 m2.
Velikost pozemku 1 725 m2. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.

V obci je prodejna potravin i restaurace s kulturním sálem. Autobusová zastávka je cca 500 m od domu. Dojezdová vzdálenost do Stráže pod Ralskem s kompletní obč. vybaveností je 5,5 km (10 min. jízdy), Liberec 28 km(30 min.). Střediska zimních sportů- Ještěd 30 min., Bedřichov 45 min.. Ten kdo má rád letní sporty ocení nedaleký Hamr na Jezeře a vodní nádrž Stráž pod Ralskem. Od domu je to 10 min. jízdy (cca 7 km) na nájezd na rychlostní sinici Rynoltice- Liberec - Praha.

Hledáte bydlení s rodinou a rádi byste i zázemí pro drobné domácí zvířata ? Nebo potřebujete ke své práci klid a prostor - malujete, pracujete s keramikou apod.? Nebo jste větší rodina a uvítali by jste rekreační chalupu na společná setkání a akce, ale i soukromí. Tento dům díky své velikosti zajistí každému vlastní pokoj. Neváhejte a volejte. Ev. číslo: 634854.

Celkem: 3 990 000 Kč
ID inzerátu: 7823359
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 634854
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Dubnice, okres Česká Lípa
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 385 m2
Užitná: 385 m2
Zastavěná: 196 m2
Pozemku: 1725 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí