nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 250 m2

Mezno, Stupčice, okres Benešov

5 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně provize a kompletního právního servis

Uvažujete o bydlení na vesnici? Hledáte víkendový dům s velkým pozemkem? Láká vás nerušený vesnický klid a pohoda? Mám pro vás tu pravou nemovitost rodinný dům na velkém pozemku v obci Stupčice, kousek od Mezna, na rozhraní Jihočeského a Středočeského kraje, který přesně takové požadavky splňuje.
Patrový dům s podsklepením se nachází na kraji obce, uprostřed pozemku o velikosti téměř dva tisíce metrů čtverečních. Původní drážní domek byl v osmdesátých letech dostavěn a zvětšen do současné podoby. Nabízí tak dostatek prostoru pro velkou rodinu, nebo skupinu přátel. Aktuálně vede v sousedství domu železniční trať s dostavbou koridoru v roce 2022 pak tato trať přestane být využívána pro pravidelné spoje.
V přízemí domu se nachází kuchyně, velký obývací pokoj s krbem, dvě ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Další velký pokoj a koupelnu s toaletou pak najdete v patře. Tam je možné vybudovat další obytné místnosti část půdy je nevyužitá a čeká na nápady nových majitelů. Ve sklepě domu se pak nachází technické zázemí domu kotel na pevná paliva a bojler na ohřev teplé vody. Dále je zde garáž aktuálně využívaná jako sklad paliva a dílna. Dům je napojen na obecní vodovod, ale má i vlastní studnu, a je napojen na kanalizaci. Aktuálně necháváme zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy, dočasně tedy uvádíme PENB třídu G. Dům je možné okamžitě využít k bydlení, náročnější majitel ale bude nejspíš uvažovat o rekonstrukci. Dům je vhodný jak na celoroční bydlení, tak na víkendové výlety mimo civilizaci.
Obec Stupčice se nachází jen čtyři kilometry od sjezdu dálnice D3, do Prahy se dostanete autem za necelou hodinu. Zároveň je zde i zastávka vlaku na trati mezi Prahou a Českými Budějovicemi a zastávka autobusu. V okolí se nachází řada cyklotras, hluboké lesy i několik rybníků vhodných ke koupání. Prostě taková venkovská idylka
K financování tohoto domu je možné bez problémů využít hypoteční úvěr hypotéku pro vás rádi zdarma zajistíme.
Zaujal vás tento dům? Neváhejte mě kontaktovat, rád vám poskytnu podrobnější informace, nebo se domluvíme na jeho prohlídce.

Celkem: 5 900 000 Kč
ID inzerátu: 7822999
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9269
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Mezno, Stupčice, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná: 250 m2
Užitná: 250 m2
Zastavěná: 136 m2
Pozemku: 1969 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí