nezadáno
ne

Prodej hotelu, 202 m2

Dr. E. Beneše, Sedlec-Prčice, Sedlec, okres Příbram

7 700 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Dovolte mi abych Vám představil tuto unikátní nemovitost.
Píše se rok 1827 kdy poprvé spatřila světlo světa. Ale nebojte, rekonstrukce a kolaudace proběhla v roce 2009, kdy byly použiti přírodní materiály jako je kámen a dřevo. Vše s citem pro památkovou budovu.
Dovolte mi nyní být tím, kdo Vás zatím takto virtuálně provede.
Nejdříve vstoupíme hlavními vrátky z ulice na kamenné schodiště, které nás dovede nejen ke vstupním dveřím, ale i na zahradu. Celá zahrada je oplocená kamennou zdí a okrasnými duby a tím maximálně poskytuje soukromí.
Když vstoupíte hlavními vrátky, máte pocit, že jste vstoupily do pohádky. Menší, ale za to udržovaná zahrada nabízí nejen posezení pod pergolou, ale i bylinkovou zahrádku a několik druhů vinné révy. Na zahradě se nachází i studna, která slouží na zalévání zahrady.
Ze zahrady je možnost vstoupit do sklípku/vinotéky, kde je krásné posezení např. pro společné oslavy. Zatopit si můžete v kamnech a v peci si třeba upéct chleba, jako byla kdysi k těmto účelům využívána. Vaše děti mezitím co budete slavit mohou využít vnitřní zastřešenou hernu.
Nyní pojďme do domu. Ze vstupní chodby máte 3 možnosti:
levými dveřmi vejdeme do technické místnosti a dále pokračujeme do krásné veliké koupelny se sprchovým koutem a toaletou.
Vlevo po schodech je možné vyjít do patra. Rovně vejdeme do kuchyně , která je kompletně zařízena pro 16 osob. Z kuchyně je možné vstoupit pravými dveřmi do 1. ložnice, která nabízí 3 lůžka a malou hernu pro děti.
Vlevo z kuchyně vejdeme do společného obývacího pokoje, kde se nachází krásná krbová kamna značky Jotul.
Z obývacího pokoje ještě vstupujeme do další menší ložnice, která nabízí též 3 lůžka.
Pod celým obývacím pokojem se nachází sklípek, který je přístupný z kuchyně. Je možné ho využít např. pro vinotéku nebo pro uskladnění surovin.
Nyní vystoupáme ze vstupní chodby po schodech do horního patra. Zde se nachází 2 ložnice vždy po 6 lůžkách.
Pravá ložnice má výhled z okna nejen do zahrady, ale i na blízký sportovně/lyžařský areál Monínec, který je vzdálený necelé 3km.
V horním patře je koupelna s vanou, samostatná toaleta a menší kuchyňka např. na přípravu Vaší oblíbené ranní kávy.
Dům je vytápěný ve spodní části plynovým kotlem, horní patro nyní vyhřívají přímotopy. Je zde možnost plynové topení dodělat, rozvody jsou přivedeny i do horní části domu. Ohřev teplé vody je též plynovým kotlem.
Dům je nyní využívám ke krátkodobým pronájmům. Tato nemovitost je samozřejmě připravena učinit šťastnou i velkou rodinu na bydlení a to bez zásadních úprav.

Ať máte, nebo plánujete velkou rodinu, popřípadě si jednoduše přejete žít v opravdu prostorném domě, tak je tato nabídka právě pro Vás.

Tato nemovitost Vám dá tolik možností, že budete zcela jistě absolutně nadšení. Naleznete zde styl, vkus a hlavně energii, kterou tato nemovitost má.. A nebo právě proto..

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a já věřím, že ano, budu se těšit na osobní setkání.
Minimálně si odnesete krásný zážitek.

Celkem: 7 700 000 Kč
ID inzerátu: 7822702
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Dr. E. Beneše, Sedlec-Prčice, Sedlec, okres Příbram
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná: 202 m2
Zastavěná: 202 m2
typ: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí