nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 313 m2

Nezabylice, okres Chomutov

12 890 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme Vám prodej velmi nadstandardní novostavby samostatně stojícího nízkoenergetického domu v obci Nezabylice. Jedná se o dvougenerační dům typu Bungalov o velikosti 6 KK + 3 KK jehož obytná plocha činí celkem 313 m2 stojící na vlastním pozemku o rozloze 1754 m2. Dům je postaven z prémiového zdiva Porfix Premium tl. 375 mm, který ke splnění nízkoenergetického standardu nepotřebuje zateplení, střecha je zhotovena z betonové střešní krytiny BRAMAC, dům je osazen nadstandardními výplněmi, a to okny s izolačním bezpečnostním trojsklem (Stratobel s pokovenou vrstvou a tzv. teplým okrajem skla, 6-ti komorového profilu třídy A, typ okna VEKRA KOMFORT EVO se součinitelem prostupu tepla celého okna Uw=0,71 W/m2K), z obývacích pokojů na zahradu HSK Portály EVO s nulovým prahem (se stejnými parametry jako okna), vchodové dveře jsou plné, osazené překryvnou výplní. Všechny okna i dveře jsou se zakázkovou barvou profilu z venkovní strany Metbrush anthrazit 67 a jsou osazené bezpečnostními skly proti vloupání.
Dům je k prodeji ve fázi hrubé stavby jejíž součástí jsou navíc kompletní rozvody (vody, kanalizace a elektro), dále vnitřní omítky a vnější stěny jsou potažené lepidlem s vtlačenou armovací síťkou.

Dispozice domu je řešena s minimem komunikačních ploch, a tedy s maximálním využitím užitného objemu stavby. Dům má dva samostatné vchody pro dvě samostatné bytové jednotky, a to 6 KK o velikosti 235 m2 a 3 KK o velikosti 79 m2.
V přízemí jednotky 6 KK se nachází vstupní chodba, šatna, koupelna s WC pro návštěvy, technická místnost, špajz, kuchyň s posezením a prostornou jídelnou, koupelnou s WC, chodbou, obývacím pokojem, ložnicí, šatnou a dalšími dvěma místnostmi.
V přízemí jednotky 3 KK se nachází vstupní chodba, technická místnost, koupelna s WC pro návštěvy, návštěvní místnost, koupelnou s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí.
Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním.

V obci se nachází mateřská školka, dětská hřiště, lékařská ordinace, hostinec, autoservis atd. Základní škola se nachází ve 4 minuty vzdálené obci Údlice. V okresním městě Chomutov vzdáleném 9 minut autem pak naleznete různé nákupní možnosti, sportovní a kulturní vyžití, střední školy a jiné, např. Kamencové jezero, Zoopark, skiareál Klínovec. Lokalita je skvěle dostupná i z hlavního města, necelou hodinu cesty z okraje Prahy.

!! AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ VÝSTAVBA - HRUBÁ SRAVBA JIŽ DOKONČENA!!

Zaujaly vás Nezabylice jako místo, ale nenašli jste favorita mezi realizovanými domy projektu 7dom?
Nezoufejte máme ještě nějaké volné parcely! Pro více informací nás kontaktujte.

Zajistíme Vám osobní přístup, nadstandardní podmínky financování a komplexní finanční plán - vše pod jednou střechou.

Celkem: 12 890 000 Kč
ID inzerátu: 7822572
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Nezabylice, okres Chomutov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 313 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí