nezadáno
ne

Prodej komerčního objektu, Žatec

Nákladní, Žatec, okres Louny

4 950 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V centru města Žatec nabízíme prodej komerčního objektu s nájemními prostory a mezonetovým bytem. Objekt leží na frekventovaném místě města, v roce 2019 zde byla dokončena kompletní rekonstrukce. Budova je nyní částečně obsazena nájemníky a generuje příjem z nájmů. Možnost koupě za účelem investice nebo vlastního bydlení. V objektu je nyní nájemce provozující prostory směrující do ulice - je zde kadeřnictví (24,7 m2) ; mezonetové bydlení s plochou 87 m2 - aktuálně také pronajaté; dále jsou zde suterénní prostory (25,4 m2), které byly pronajaty pro provoz restaurace nacházející se v sousedním objektu.

Realizovaná obnova domu zahrnovala kompletní rekonstrukci všech vnitřních prostor, vnitřních instalací a celé obálky objektu včetně oken, dveří a fasády. Každý prostor má možnost vlastního odečtu elektřiny a vody, pouze vytápění se realizuje poměrově. Vstup do bytu a skladů je z vnitřního traktu sousedního domu, ošetřeno věcným břemenem přístupu. Tento přístupový pozemek má osazenou zámkovou dlažbu, vstup na něj je z ulice Nákladní a po dohodě lze realizovat parkování pro 1 osobní auto. Objekt má ve vztahu na svojí polohu dlouhodobý potenciál na jeho plnohodnotné komerční využití.

Žatec je vyhledávanou investiční lokalitou, která se prudce rozvíjí již několik let a to zejména ve vztahu na rozvíjející se aktivity firem v blízké průmyslové zóně. Veškeré další informace o provozních nákladech, smluvních vztazích atd. jsou k dispozici v RK! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 950 000 Kč
ID inzerátu: 7822503
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1602
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Nákladní, Žatec, okres Louny
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 77 m2
Užitná: 147 m2
Zastavěná: 77 m2
Pozemku: 77 m2
typ: smíšený

Kontakt na prodejce nemovitostí