nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 275 m2

Nad višňovkou, Praha, Ruzyně, Praha 6

28 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena k jednání

CENA K JEDNÁNÍ

Dovolujeme si Vám nabídnout Rodinný Dům s výměrou celkem 275m2, jenž se nachází v západním okraji hl. m. Prahy v části Ruzyně, v sousedství rodinných domů a obory Hvězda.
Dům byl postaven před 70 lety na pozemku o ploše 676m2 a byl průběžně opravován. Nikdy však neprošel celkovou rekonstrukcí. Dům je postaven z pálených cihel a betonových tvárnic.
Dům je rozdělen na přízemí, 1.NP a 2.NP. V přízemí se nachází samostatná bytová jednotka o ploše 75m2 s dispozicí 2+kk. V patrech se nachází mezonetový byt o dispozici 4+1 a ploše 200m2. V každém z nadzemních podlaží se nachází koupelna s toaletou a v 1.NP také kuchyně. Všechny pokoje v domě jsou velmi prostorné a krásně světlé.
Dům je napojen na veškeré IS (voda, plyn, elektřina, kanalizace). Elektřina v mědi, rozvody vody v plastu, odpady v kamenině, rozvod topení je železný. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Podlahy jsou opatřeny keramickou dlažbou, parketami a koberci. Okna jsou plastová (izolační dvojskla). Střešní krytina z r. 2004, okapy z pozinkovaného plechu.
Dům není izolovaný, místy má opadanou fasádu. Na pozemku stojí garáž, která je připojena k domu a je v havarijním stavu. Dům je před rekonstrukcí (fasáda, zateplení, hydroizolace).
Zahrada domu je situována na jižní stranu, je mírně svažitá ,s výhledem do sousedních zahrad a zastavěného údolí se zelení. Na pozemku se nachází stání pro auto s přístupem z ulice. Čelní plot je řešen posuvnými vraty a vstupní brankou. Na pozemku je několik vzrostlých stromů a okrasných keřů převážně lemujících hranici zahrady.
Energetická náročnost v kat. G.
Nabídka prodeje je zajímavá pro své umístění s možnosti zrekonstruovat dům i zahradu podle vlastních představ, příp. zvýšit dům v souladu s okolní zástavbou.
Dům se nachází v blízkosti vstupu do Obory Hvězda, pro vycházky lze využít i nedaleký park Ladronka, přírodní rezervaci Divoká Šárka nebo lesopark Řepy. V místě je veškerá občanská vybavenost, školka, škola, gymnázium, Letiště Václava Havla 6 km. Dobrá dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti je autobusová a tramvajová168 (Bílá Hora – Nové Butovice) a vlakové nádraží Praha – Ruzyň.

Pokud máte zájem o více informací či prohlídku nemovitosti, neváhejte mne prosím kontaktovat!

Celkem: 28 000 000 Kč
ID inzerátu: 7822227
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ141704
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Nad višňovkou, Praha, Ruzyně, Praha 6
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 275 m2
Obytná: 275 m2
Užitná: 275 m2
Pozemku: 676 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí