nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 72 m2

Na spáleništi, Praha, Běchovice, Praha 21

8 696 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Byt ve velké zahradě
 
Velmi rád nabídnu tuto výjimečnou a nevšední  nemovitost v Praze 9, která se nachází v městské části Běchovice.Jedná se o krásný byt 3+kk  o užitné ploše 72m2 v zahradě 1000m2.Každý z nás někdy jistě zapřemýšlel, jak by bylo příjemné mít dům se zahradou, kde si mohou hrát děti, mít své parkování, užívat přírody a klidu.
Tak to přesně tato nemovitost nabízí.A co navíc, je v Praze.
Byt se nachází v cihlovém domě, kde jsou celkem čtyři bytové jednotky a je v uzavřené zahradě.K bytu patří  vlastní garáž na elektrický pohon.Možnost parkování také na zahradě a před domem.
Sousedé mají mezi sebou velmi přátelský vztah a v domě je pohodová atmosféra.Každý má na zahradě vybudované vlastní zázemí, kde může odpočívat, grilovat a trávit společné chvíle s rodinou a přáteli s  možností využití  celé zahrady.Proto je tato nemovitost vhodná jak pro rodiny s dětmi nebo naopak pro páry, kteří hledají klidné bydlení se zahradou.
Dům je zateplený a má společný fond oprav.
Obývací pokoj a kuchyň je  situována na sever a západ, ložnice na západ a dětský pokoj na jih.
K bytu patří komora, která je hned u vstupní části bytu a další 4 větší sklepy celkem 18,9m2 úložného prostoru  a možnost využití společné posilovny 15,5m2  a sušárny 16,8m2.
V celém bytě jsou plastová okna, po celém bytě je el.nezávislé podlahové topení a byt má vybudovanou přípravu na centrální vysavač.
Zajímavostí je možnost vybudování krbu v obývacím pokoji nebo dokonce  v dětském pokoji.
Určitě je dobré zmínit , že v okolí vašeho nového bydlení je velmi dobrá občanská vybavenost.Praktický lékař pro dospělé a dětský, obchody - Penny Market a místní obchod, obecní úřad, školka, škola, pošta a chvilku autem k obchodnímu centru Černý Most.
Příroda a vyžití je v této části bydlení neuvěřitelné.
V okolí jsou krásné rybníky s posezením, disc golfové hřiště, krásné psí hřiště, letiště  pro modeláře, plážové hřiště, 15 min pěšky venkovní posilovna, krásné dětské hřiště  a  procházky přírodou jsou nádherné.
V Běchovicích si najdou vyžití příznivci cyklistiky, kolečkových bruslí, jelikož kousek cca 250m je dlouhý systém cyklostezek Klánovice-Počernice.
Spojení MHD je velmi dobré.Cca 7 min na vlakové nádraží Běchovice střed  do centra Prahy na Masarykovo nádraží.,zastávka autobusu je 3 min.pěšky a dostanete se za chvíli  na metro B Černý most.
Velmi rád Vám pomohu i s financováním formou hypotečního úvěru.
Neváhejte a přijďte se podívat, stojí to za to.

Celkem: 8 696 000 Kč
ID inzerátu: 7822079
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na spáleništi, Praha, Běchovice, Praha 21
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 72 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Voda: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí