nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1, 95 m2

Stříbrná alej, Chotoviny, okres Tábor

3 495 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkónem s kompletním vybavením ve zděném bytovém domě v klidné části obce Chotoviny u Tábora. Adresa domu Stříbrná alej 245.
Zařízený byt s kompletním vybavením se nachází v druhém nadzemním podlaží. Celková výměra bytu je 80m2 . Byt procházel v roce 2020 rekonstrukcí kuchyňské linky a spotřebičů, podlah, stěn, a výměnou vnitřních dveří bytu a také zařízením nového nábytku. Dům je po výměně plastových oken. Původní zůstala koupelna s toaletou, na kterou je vytvořen návrh nového uspořádání v grafické podobě.
K bytu patří vlastní sklepní místnost na tuhá paliva, místnost na skladování věcí. Společné prostory domu zajištují místnost na kola a kočárky v přízemí domu, společná místnost sloužící jako sušárna.
Vytápění bytu je ústřední lokální na tuhá paliva (kotel umístěn ve sklepních prostorách domu je zde dostatek místa i na automatický kotel). Dům disponuje přípojkou pro plynový kotel a tak máte možnost změny způsobu vytápění. Odpady svedeny do veřejné kanalizace. Zdroj vody je zde z veřejného zdroje.
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, hřiště, pošta, obchod s potravinami, autobusové a vlakové spojení trasa Tábor - Chotoviny – Praha. Velmi dobré přímé silniční spojení D3 E 55 na Prahu, Tábor a České Budějovice. Těšíme se na společnou prohlídku.
Zajistíme Vám výhodné financování prostřednictvím hypotečních specialistů.

Celkem: 3 495 000 Kč
ID inzerátu: 7821618
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Stříbrná alej, Chotoviny, okres Tábor
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná: 95 m2
Užitná: 95 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Sklep: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí