nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 143 m2

Strakatého, Praha, Košíře, Praha 5

14 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena nezahrnuje provizi RK

Dovolujeme si Vám představit prostorný byt v osobním vlastnictví 3+kk o celkové ploše 106m2 + 6m2 balkóny, po rekonstrukci v kombinaci s menším bytem 1+kk (36m2) v suterénu budovy (který je kolaudován jako nebytový prostor).
Prostorný mezonetový byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019. Výhodou tohoto bytu jsou 3 balkóny (3x 2m2), které umožňují strávit příjemné chvilky při posezení nebo rozhledech po okolí.
První patro tohoto mezonetového bytu se skládá z předsíně, která nás zavede do prostorného obývacího pokoje se stylovými kachličkovými kamny, jídelnou a vstupy na balkony. Další z místností, která se na tomto patře nachází je ložnice(17,2m2) s vestavěnou skříní, manželskou postelí a vlastním balkonem. Následuje kuchyně, která je velmi prostorná s dostatkem denního světla a jako vše ostatní v bytě vkusně zařízena. Poslední z místností na tomto patře je koupelna se samostatně stojící vanou a odděleným sprchovým koutem - rovněž velmi moderně a vkusně zařízeno.
Po schodech se z obývacího pokoje dostaneme do posledního patra tohoto domu, které v současnosti slouží jako ložnice a pracovna s dostatkem úložných prostor.
Zajímavostí je také možnost využití obytného prostoru v suterénu jako další bytovou jednotku, pracovnu či jiný komerčně využitelný prostor.
Kombinace bydlení v mezonetu a příjem z bytové jednotky tak poskytuje velmi zajímavý investiční potenciál.
Popis lokality:
Košíře se nacházejí v údolí Motolského potoka na jeho pravém břehu. Na severu a na východě sousedí se Smíchovem, na západě s Motolem, na jihu s Jinonicemi a Radlicemi. Jsou součástí městské části Praha 5. Košířská zástavba se rozkládá hlavně v údolí a na severním svahu hory Vidoule. V údolí tvoří zástavbu zejména činžovní domy, na svahu jsou pak hlavně vily. Tato čtvrť nebyla zasažena masivní panelovou výstavbou. Západní část Košíř pak tvoří zejména přírodní park Košíře-Motol s bývalou viniční usedlostí Cibulka. Nad Košířským náměstím se nachází jedna dominanta Košíř, funkcionalistický kostel sv. Jana Nepomuckého, a dále zde nalezneme několik zachovaných usedlostí např. Šmukýřka, Cibulka, nebo Buďánka. Na severním okraji Košíř vedou dvě tepny silniční dopravy - ulice Plzeňská a ulice Vrchlického. Na jižním okraji Košíř vede železniční trať. Veřejná doprava je zajištěna tramvajemi na trati Sídliště Řepy - Anděl a autobusovou linkou č. 123 ze Šmukýřky (2 min pěšky). Na okraji čtvrti se nachází i železniční trať č. 122. Lze zde najít také veškerou občanskou vybavenost, kulturní vyžití, množství škol i restaurací.


Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte se na mne obrátit se svými dotazy! Jsem Vám k dispozici pro více informací či prohlídku nemovitosti

Celkem: 14 000 000 Kč
ID inzerátu: 7821375
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK142019
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Strakatého, Praha, Košíře, Praha 5
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 143 m2
Obytná: 143 m2
Užitná: 143 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: zařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí