nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 78 m2

Vinaře, Vinice, okres Kutná Hora

3 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Sháníte rodinný domek nebo chalupu na víkend?

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům po rekonstrukci v obci Vinice, 11 km od města Čáslav.

Dům o velikosti 3+KK se nachází na pozemku o rozloze 238 m2. Dům disponuje velkým půdním prostorem, který vybízí k půdní vestavbě a rozšíření tak o další pokoje. Na pozemku jsou dílny pro kutily. Zaručeně Vás dostane terasa, umístěna nad domem s krásným výhledem na město Čáslav.


Vášnivý zahrádkář si vypěstuje vlastní úrodu na zahrádce, která má výměru 173 m2 a je v bezprostřední blízkosti domu. Na této zahradě se Vám bude grilovat jedna báseň. Pokud se svým autem nebudete chtít stát u domu na zpevněném místě, můžete ho zaparkovat v garáži, která je také součástí prodeje.

Velkou výhodou je napojení na všechny inženýrské sítě, takže žádné trable se septikem. Na pozemku je i vlastní studna, takže na zalévání před zahrádky naprosto ideální.

Vytápění je zde řešeno plynovým kotlem.


Dům je po zdařilé rekonstrukci. Rodinný dům lze užívat k celoročnímu bydlení nebo jako víkendovou chalupu pro ty, kteří chtějí utéct z každodenního ruchu města.


Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku: Veronika Novotná – realitní služby. Pravidelně tam totiž přednostně zveřejňuji nové zakázky.

Celkem: 3 990 000 Kč
ID inzerátu: 7821142
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vinaře, Vinice, okres Kutná Hora
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 78 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí